999 rezultate për

shfaqen

Kohë me diell apo me shi? Ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme Shërbimi meterologjik ushtarak parashikon se dita e nesërme do të nisë me kthjellime, por më pas në veriperëndim e bregd
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Zëvëndësuan Borën? Vëllezërit Veshaj shfaqen me moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
14 shenjat që mëlçia nuk ju punon si do të duhej Mëlçia është organ shumë “i punësuar” dhe kyç për tretje, por që për shkak të shtimit të futjes së toksineve në organizë
"Mbi re", Butrinti dhe Nora paskan goxha surprizë (FOTO LAJM) Me postimet e ndryshme, Butrint Imeri dhe Nora Istrefi zbuluan se shumë shpejt do të vijnë me një bashkëpunim, i cili pr
I ngulën thikën pas shpine 27 herë, ja çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Regis Runajt Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e Regis Runajt në Elbasan, që ndodhi disa javë më parë pramë varrezave të qytetit
Pamjet emocionuese, shfaqen delfinë në Gjirin e Ftelesë (FOTO LAJM) Në ujërat e Gjirit të Ftelesë, në kanalin e Korfuzit, afër Ksamilit janë parë të notojnë delfinë. Të renditur të tret
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Pasojat që shfaqen nga puna e tepërt Të punosh më tepër se ç’duhet i bën dëm shëndetit. Lodhja e akumuluar mund të dëmtojë zemrën dhe të shkaktojë infarkte,
Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Ish-banori i "Big Brother Albania" shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (VIDEO) Ish-banori i "Big Brother Albania 9", Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit "Antes Que el Mundo se Acabe", të reperit
Pas kaq shumë kohësh, Xheni dhe Benardi shfaqen publikisht bashkë (FOTO LAJM) Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, por dy vite më parë deklaruan ndarjen papritur. Me
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në TV Ndeshjet e Premier League pritet të shfaqen falas si pjesë e "Projekti rikthimi", teksa qeveria planifikon që futbolli t
Çfarë ka ndodhur me David Beckham? Shfaqen foto shqetësuese (FOTO LAJM) Disa fotografi të yllit të futbollit David Beckham kanë qarkulluar në rrjet duke shqetësuar fansat e tij. David ka qe
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube Disa nga ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube kur futbolli të rikthehet. Pas një propozimi mes kl
Keni plagë në gojë? Rastet kur duhet të shqetësoheni Plagëzat në mukozën e gavrës së gojës quhen afta. Më së shpeshti shfaqen nga ana e brendshme e buzëve dhe faqeve, por mu
Krijesa të çuditshme shfaqen në Ksamil, qytetarët thonë se janë peshkaqenë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Ksamil qytetarët kanë thënë se kanë parë krijesa të pazakonta në bregdet. Ato madje janë filmua
Mjekët britanikë: Këto janë dy simptomat që shfaqen vetëm disa orë pas infektimit Prej ditësh edhe Britania e Madhe është nën kërcënimin e pandemisë botërore. Instituti i Shëndetit në Angli thotë se dy
Shfaqën siptoma të koronavirusit, 8 lojtarë të West Ham Pandemina e cila ka "gjunjëzuar" botën nuk ka ndërmend ta lehtësojë dorën teksa vazhdon përhapjen në të gjithë botën, së