999 rezultate për

sheshi

Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Shkatërrohet banda e të miturëve në Greqi: 21 nga 24 pjestarë janë shqiptarë Një bandë me të mitur është goditur dhe shkatërruar në Greqi. Sipas mediave të huaja, në pranga kanë rënë 26 persona
"Shqiptari i mirë, shqiptari i vdekur", tifozët e Vardarit ofendojnë shqiptarët në mes të sheshit të Shkupit (VIDEO) Përpara ndeshjes Vardari- Shkup, sërish një grup i tifozëve “Komiti” kanë kënduar këngë ofenduese kundër shqiptarëve.
I dalin të brendshmet sheshit, Trejsi me poza provokuese në restorant (FOTO LAJM) Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Është fj
Shoferët shqiptarë nuk pyesin, bëjnë drifting në mes të Sheshit Policia Rrugore edhe këtë fundjavë ka vijuar me kontrollet me radar e drager në të gjitha rrugët e Tiranës për të parand
Ndeshja Tirana- Bylis, policia merr masat Policia e Tiranës, ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis
Dalin pamjet e grabitjes së postës tek ish-sheshi "Shqiponja" (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga grabitja e një poste pranë ish-sheshit "Shqiponja". Në postë u grabitën rreth 5 milionë
Sheshi plot protestues, Avokatja e Popullit nga protesta: Jam këtu si nënë! Në "Sheshin Nënë Tereza" në këto momente po mbahet një protestë paqësore pas ngjarjes skandaloze në Babrru ku një vajzë
Ndërroi jetë nga koronavirusi, artisti pikturon portretin e mjekut në mes të sheshit Një gjest fantastik, që më shumë se ajo që ka ndodhur ka të bëjë me respektin për figurën e mjekut. Jorge Rodriguez-G
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra Mbrëmjen e sotme, një atentat në sheshin e një hoteli në Lac i mori jetën biznesmenit 37 vjeçar Bujar Lika. Policia k
Tirana blindohet nga kullat! Gati gropa për gjigandin 25-katësh tek sheshi Skënderbej Qendra e Tiranës rreth e qark sheshit “Skënderbej” po kthehet në një zonë me ndërtesa të larta, dendësia e të cilave, nu
Plas sheshit droga në Mallakastër, 46-vjecari e mbjell në oborr Një 46-vjecar ka rënë në pranga e policisë ditën e sotme në Mallakastër, pasi iu gjetën në oborrin e shtëpisë të kultivu
Nga "Sheshi Skënderbej" te "Pallati i Qeverisë", zbulohet plani rregullues i Tiranës për vitin 1953 Publikohet historia e panjohur e planit rregullues të Tiranës të cilën e kishte marrë përsipër arkitekti Grani Strazimir
Covid-19, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin Skënderbej Ndryshe nga vitet e kaluara, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”. KMSH bën me dije se namazi i F
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin ''Skënderbej'' Pas mbylljes si pasojë e koronavirusit, objektet e kultit kanë rihapur dyert dhe mirëpresin besimtarët, edhe pse në masa
Qytetarët falen në sheshin Skënderbeu Një grup qytetarësh është duke kryer faljen, siç edhe kishte paralajmëruar, në sheshin “Skënderbeu” të Prishtinës. Qy
Me rastin e ditëlindjes, motra i nxjerr "të palarat" sheshit Mariza Ikonomit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, festoi ditëlindjen e saj. Ajo mori urime të shumta nga miq, koleg
U morën zvarrë mes sheshit, lirohen 14 personat që tubuan për "Ditën e Europës" (FOTO LAJM) Sot një grup qytetarësh u morën me dhunë nga Policia dhe u dërguan në komisariat. Ngjarja ndodhi në mes të sheshit "
Protestë në Sheshin Skënderbej, policia merr zvarrë "të pabindurit" Kanë dalë pamjet e momentit të shoqërimit të disa aktivistëve të shoqërisë Civile që kishin organizuar një protestë kund
Recital live në sheshin "Nënë Tereza", Arilena Ara ndan me të gjithë këtë lajm (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetet social, Arilena Ara ka treguar se shumë shpejt do të mbajë një koncert recital në shesh