999 rezultate për

sherri

Plas sherri në Tiranë, 39 vjeçari kërcënon me armë një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar pas denoncimit ndaj tij se kërcënoi një person. Ngjarja ka ndodhur pas n
Plas sherri në Tiranë, bëhet për spital 16 vjeçari Një 16 vjeçar ka përfunduar me urgjencë në spital pasi është dhunuar nga një person tjetër në Tiranë. Mësohet se i mi
Tentuan të grabisnin dyqanin e celularëve, plas sherri mes policit dhe autorëve Një polic dhe tre grabitës janë përplasur fizikisht mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku po tentohej vjedhja e një
Nipi i vuri zjarrin banesës pak pas sherrit, ndërron jetë 94 vjeçari Ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme Jashar Tafa, 94-vjeçari që u nxor nga banesa e cila ishte përfshirë nga flakët në Lu
Sherri për miliarda shkaktoi plumba dhe gjak, 120 familje lihen në mes të rrugës Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës konfliktin mes dy ndërtuesve në Tiranë, të cilët kanë lënë në mes të rrugës pl
Sherri me Inzaghin shtyn Strakoshën të largohet nga Lazio Prej ditësh mediat në Itali raportojnë se Thomas Strakosha ka pasur një krisje marrëdhëniesh me trajnerin e Lazios, Simo
Sot u plagos biznesmeni, 6 muaj më parë një roje u gjet i vdekur në pallatin e "sherrit" Ditën e sotme biznesmeni Sino Llanaj u plagos me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ndre Mjeda”, ku gj
Qëlloi me breshëri pas sherrit dhe u arratis, policia në kërkim të 20 vjeçarit Një i ri është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet se pas një konflikti qëlloi me armë zjarri në ajër. Ngjarja
Plas keq sherri në Sarandë, plagoset me thikë 19 vjeçari Një 19-vjeçar me inicialet P. A. ka mbetur i plagosur në Sarandë pasditen e sotme rreth orës 15:45. Adoleshenti është
Djali i ri nga Turqia bëhet mollë sherri mes Sindit e Melisës në Për'puthen (FOTO LAJM) Djali i ri nga Turqia, Murati është bërë molla e sherrit mes Sindit dhe Melisës puntatën e sotme të Për’Puthen. Deba
Njeri në gjendje kritike, shqiptari qëllon me armë 2 marokienët Orët e para të vitit të ri në Milano, të Italisë “u përgjakën” nga plagosja e 2 marokienëve, pasi një person me origjinë
Plas sherri mes mamave në emision, Melisa e Sindi përpiqen t'i qetësojnë (VIDEO) Janë përfshirë në debat e ëma e Sindit dhe e Melisës në “PërPuthen”, ku të dyja i kanë dalë në mbrojtje të bijave, gjatë
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Tragjedi! Pas sherrit, babai shqiptar i merr jetën të birit vetëm 26-vjeç Një tjetër krim ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Në ishullin grek të Kretës, një shqiptar ka qëlluar për vd
Turqi: Ngjarje tragjike, sherri për tokën mes dy fiseve u merr jetën 5 personave (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në Urfa të Turqisë ku gjatë një përplasjeje me armë mbetën të vde
Nisën sherrin për disa komente në Instagram, përfundon keq për të rinjtë Instagrami po kthehet në një mollë sherri për të rinjtë, që sapo shohin ndonjë reagim tek të afërmit e tyre, nuk toleroj
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Plas sërish sherri në Për'puthen! Melisa-Sindit: Boll fole për s*ksin! Një pyetje e Sindit në takimin me Atdheun ndezi debatet në studion e "Përputhen" në Top Channel. "Sa i dhënë je pas s
S'ka fund "sherri" mes moderatoreve, Xhensila Pere thumbon sërish Alesia Bamin (FOTO LAJM) Moderatorja dhe modelja Xhensila Pere ka dhënë këshilla për një nga vajzat e njohura të ekranit shqiptar, Alesia Bami.