999 rezultate për

sherif

Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
U përfshi në "masakrën" në Bllok, si u arrestua në Dubai burri trafikant i Suada Sherifit Operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa shtete ka vënë në pranga disa persona. Gazetari Artan Hoxha rap
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Nuk e fitoi dot luftën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur Eshtë ndarë nga jeta një nga rapsodët më të njohur në vend, Sherif Dervishi pasi vuante prej kohësh nga kanceri dhe që f
TRONDITESE/ 14 vjeçari vret 5 anëtarët e familjes Një 14-vjeçar ka rrëfyer se ka vrarë të pesë anëtarët e familjes së tij në një rezidencë në Alabama, thanë autoritetet v
PD në zi, ndahet nga jeta ish-zyrtari i lartë Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Sherif Kaloshit, i cili ka qenë një nga t
Arbitri eleminon Partizanin nga Europa League (VIDEO) Partizani luajti ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif Tiraspol. Sfida e d
Sheriff Tiraspor barazon mes polemikave, gjyqtari i jep gol vendasve (VIDEO) Sheriff Tiraspor ka barazuar shifrart ndaj Partizanit në 1-1 me anë të N’dijae në minutën e 63. Në fakt goli anulohe
Partizani e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Sherif (VIDEO) Partizani po luan ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif Tiraspol. Të kuqtë
Befasojnë drejtuesit e Partizanit, ka "koka turku" para Sheriff Tiraspolit Drejtuesit e Partizanit kanë befasuar me vendimin e tyre duke dënuar dy ndihmës-trajnerët, Dritan Mehmetin dhe Korrado S
Partizani i pafat, mposhtet në shtëpi nga Sheriff Tiraspol (VIDEO) Partizani zhgënjen në ndeshjen e parë ndaj Sheriff Tiraspolit në shtëpi. Të besuarit e drejtuar nga trajneri Skënder Geg
Partizani e pëson, Sheriff Tiraspol kalon në avantazh (VIDEO) Partizani e ka pësuar në "Selman Stërmasi" në ndeshjen për Europa League. Kryeqytetasit janë ndëshkuar nga Sheriff Ti
Publikohen formacionet zyrtare: Partizani-Sheriff Tiraspol Sot në orën 17:30 në stadiumin "Selman Stërmasi" do të luhet ndeshja e parë mes Partizanit dhe Sheriff Tiraspol për turi
Franko Lerda mendon një Partizan ndryshe: Sherifin e sulmojmë! Eliminimi nga Karabagu nuk la shije të hidhur te tifozët e kuq, pavarësisht rezultatit zhgënjyes të takimit të kthimit.
Partizani mëson kundërshtarin e Europa League, nëse kualifikohet ndaj Sherif Tiraspol Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për turin e tretë të Ligës së Europës, nga i cili do të dalin kundërshtarët e mun
Mendoja se vetëm Jezusi të ngrinte në këmbë! Ironia ndaj Sherif Merdanit që iu bashkua votimit njëpartiak Deklarata e këngëtarit të vuajtur në komunizëm Sherif Merdani se ishte ngritur në këmbë vetëm për të votuar Veliajn ka n
25 vjet burg e internim në komunizëm, Sherif Merdani shkon me paterica në votimet njëpartiake Sherif Merdani është një ndër këngëtarët që ka kaluar 25 vite burg dhe internim gjatë komunizmit për një këngë, megjitha
Latifi transferohet te ekipi më i trofeshëm moldav Futbollisti kosovar i është bashkuar klubit të njohur moldav, Sheriff Tiraspol, i cili viteve të fundit ka luajtur në ga
Rrëfimi prekës, serbët më detyruan të zgjidhja se cili djalë do të më vritej Krimet serbe mbi popullsinë civile në Kosovë gjatë luftës kanë qenë të tmerrshme. Një rast tronditës tregohet nga një
E tmerrshme, burri rrëfen se si serbët i thanë të zgjidhte se cilin djalë t'ia vrisnin (VIDEO) Krimet serbe mbi popullsinë civile në Kosovë gjatë luftës kanë qenë të tmerrshme. Një rast tronditës tregohet nga një i