999 rezultate për

sheiku

Kjo është makina më e gjatë në botë, është nën pronësinë e një sheiku (FOTO & VIDEO) Ideja e makinave të gjata vjen nga Amerika, teksa ky lloj koncepti i veturave përkon edhe me shijet e shofërëve nga shte
Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat (FOTO LAJM) Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij të arratisura dh
Sheiku i Manchester City-t, pranë goditjes së nëntë Manchester City është një nga klubet më të pasur në planet prej vitit 2008. Mansour bin Zayed Al Nahyan, i njohur shkurt
Sheiku i PSG-së apel lojtarëve për të pranuar reduktimin e pagave Presidenti i PSG-së, Al Khelaifi u ka kërkuar lojtarëve të reduktojnë pagat e tyre për shkak të pandemisë së coronavirus
Sheiku kryen pagesën, Newcastle tashmë është skuadër e tij Miliarderët nga Arabia Saudite kanë kryer tashmë pagesën prej 300 milionë funta për të marrë pronësinë e skuadrës nga Pr
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300
Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat (FOTO LAJM) Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij të arratisura dh
Rama takohet me sheikun arab për rindërtimin nga tërmeti Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Emiratet e Bashkuara Arabe, lidhur me rindërtimin pas tërmetit të
Dasma e bujshme, sheiku paguan 50 milion dollar dhe e "lan" në diamante nusen 25-vjeçare (FOTO&VIDEO) 50 milion dollarë për të marrë një nuse 25 vjeçare. Kështuka ndodhur në Emiratet e Bashkuara, ku një sheik 65 vjeçar
Eksperimenti social me imazhin e sheikut, rezultati qaj e qesh Një eksperiment social i kryer në një nga dyqanet më luksoze të Hamburgut na bën me dije fuqinë e parasë, dhe gjërat me
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Vdes në Londër djali i sheikut arab, 3 ditë zie për të riun (FOTO LAJM) Djali i udhëheqësit të Sharjahut ka vdekur në moshën 39 vjeç në Londër. Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi ishte i bi
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Sheiku arab "ngacmon" Eni Çobanin, i duket e bukur si Hëna (FOTO LAJM) Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë përditëson ndjekësit e saj me foto dhe video nga udhëtimet
"Bëja qejfin sheikut", shpërthen keq Elhaida Dani (VIDEO) Edhe pse fenomeni i vajzave eskorta është i ndjeshëm në të gjithë botën, shpeshherë edhe vajza të cilat kanë punuar shum
Ironizon Hoeness: Kur Guardiola kërkon përforcime, sheiku rrit çmimin e naftës Manchester City-y është klubi që ka shpenzuar më shumë në vitet e fundit. Qytetarët në fakt kanë si pronar sheikun Ma
"Rama po fsheh pasurinë prej sheiku në Surrel" Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa në një dalje për mediat hodhi akuza të forta drejt shefit të qeverisë, që si
U përfol se ishte ndarë me sheikun, Rihanna i habit të gjithë Vetëm pak kohë më parë u tha se Rihanna ishte ndarë të dashurin e saj multimilioner, Hassan Jameel. Kjo pasi dolën d