999 rezultate për

sheik

Goditen tifozët e Newcastle, sheikët tërheqin ofertën Telashe të shumta janë hapur lidhur me blerjen e Newcastle United. Muaj të tërë është raportuar se Newcastle United d
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Modelja e Instagramit tregon mesazhet e sheikëve: Të laj në para Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fot
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Lulzim Basha i pasur si "sheik": 11 mijë euro unazë diamanti, 700 mijë euro prona (FOTO LAJM) Në vitin 2005 Lulzim Basha deklaronte më shumë se 700 mijë euro prona dhe llogari, në deklarimin fillestar të pasurisë.
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Sheikët drejt dështimit për blerjen e Newcastle, nisin bisedimet për të marrë klubin e njohur të Serie A Bisedimet mes sheikut nga Arabia Saudite, Muhamed bin Salman dhe Njukasëll kanë ngecur, teksa marrëveshja nuk është në r
Sheikët po hasin probleme për blerjen e Newcastle, 10 klube të Premierligës dalin kundër Sheikët nuk po arrijnë të blejnë plotësisht Neëcastle edhe psë është shumë pranë. Momentalisht po përballet me kundërsht
Sheikët e Newcastle të gatshëm të ofrojnë 50 milion euro për Bale Dashuria mes Gareth Bale dhe Realit të Madridit ka përfunduar prej kohësh dhe në merkaton e kësaj vere me shumë mundësi
Sheiku i Manchester City-t, pranë goditjes së nëntë Manchester City është një nga klubet më të pasur në planet prej vitit 2008. Mansour bin Zayed Al Nahyan, i njohur shkurt
Dënimi i ekipit të Guardiolës nga UEFA, pronarët e Mançester Sitit do të blejnë një tjetër klub europian Mançester Siti ka qenë një nga klubet që ka investuar më shumë në vitet e fundit, kjo për shkak se në pronësinë e tyre j
Pochettino objektivi kryesor i sheikëve të Newcastle Ish-trajneri i Tottenham, pa punë që nga nëntori i kaluar, është i prirur për një rikthim në Premierligë dhe dihet se ës
Sheiku i PSG-së apel lojtarëve për të pranuar reduktimin e pagave Presidenti i PSG-së, Al Khelaifi u ka kërkuar lojtarëve të reduktojnë pagat e tyre për shkak të pandemisë së coronavirus
Nis epoka e sheikëve te Newcastle, fillojnë bisedimet me Cavanin Menjëherë sapo e mori në dorën e tij, sheiku arab nuk ka ndërmend të humbë kohë për të transferuar sa më parë disa nga y
Sheiku kryen pagesën, Newcastle tashmë është skuadër e tij Miliarderët nga Arabia Saudite kanë kryer tashmë pagesën prej 300 milionë funta për të marrë pronësinë e skuadrës nga Pr
Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Uin
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300
Modelja bukuroshe u "bashkohet" sheikëve, Dubai nuk ka koronavirus (FOTO LAJM) Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga kor
Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat (FOTO LAJM) Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij të arratisura dh
E mbulon me para në ditën e lindjes, Françeska Jaçe: Gëzuar sheik (FOTO LAJM) Për Françeska Jaçen dita e djeshme ishte shumë e veçantë pasi njeriu i saj i shtrenjtë festonte ditëlindjen. Modelja shu