999 rezultate për

shehapi

Shehapi: Gjatë 2016-ës më shumë investime në kulturën shqiptare Sekretari shtetëror i Ministrisë së Kulturës, Behixhudin Shehapi, sot në Komunën Çair të Shkupit, realizoi një takim me
Shehapi në Kumanovë, premton rritje të projekteve kulturoro-artistike Delegacioni i kryesuar nga Sekretari shtetëror i Ministrisë së Kulturës, Behixhudin Shehapi, sot qëndroi në Qendrën për
BDI viziton objektet kulturore në Tetovë (FOTO LAJM) Një delegacion i kryesuar nga Sekretari shtetëror i Ministrisë së Kulturës, Behixhudin Shehapi, sot qëndroi në Tetovë ku
BDI me spot në serbisht Pas "befasisë" të spotit të VMRO-së në gjuhën shqipe përpara disa ditësh, një tjetër befasi vjen tanimë. Kandidati p
Teuta Arifi vendos shami në xhaminë e Cyrihut (FOTO LAJM) Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi ka vendosur shami gjatë vizitës së xhamisë në Cyrih ku u takua me diasporën s
Shehapi: Kisha nuk po ndërtohet në qendër Kisha e cila fillimisht ishte planifikuar të ndërtohet në sheshin e Shkupit në lokacion mes Qendrës tregtare dhe restora