999 rezultate për

shehaj

Shehaj nxjerr skemën e përgjimeve, e gjitha nën drejtimin e Ramës (FOTO LAJM) Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj ndërtuar një skemë lidhur me të gjitha përgjimet e Dibrës të publikuara ditën e djesh
Shehaj: Kjo është skema e vjedhjes në aeroportin e Vlorës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj shprehet se koncesioni i aeroportit të Vlorës është një skemë gjigande
Shehaj tregon se çdo të ndodhë tani me 6 jetimet që u jepte rrogën e deputetit Biznesmeni, Agron Shehaj është një nga deputetët e PD-së që iu bashkua nismës për djegien e mandateve. Tashmë ai së
"ARRSH shpëton hajdutët, Drejtori dhe i gjithe stafi duhet të hetohen" Skandali i falsifikimit të dokumenteve të regjistrimit në Qendrën Kombëtare të Biznesit nga kompania "DH Albania" ka tro
Deputeti i PD-së "kërcënon" Ramën: Nëse ngul këmbë, bëhem kryeministër Deputeti i PD-së dhe biznesmeni i njohur, Agron Shehaj, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, pr
Deputeti tregon të vërtetën e zhdukjes së "Air Albania", pse u tërhoqën turqit Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj, i ftuar në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e djeshme, dha një lajm që fashiti trumbe
Deputeti zbulon skemën si do të rrëzohet padia ndaj Rexhep Rrahja Deputeti demokrat, Agron Shehaj, ka zbuluar se si deputetit Rrahman Rrahja do të nxjerrë djalin e tij nga burgu, Rexhepi
Pamje dëshpëruese nga përplasja e policisë dhe qytetarëve në Jalë (VIDEO) 4 banorë të cilët kanë kundërshtuar prishjen e pronave të tyre nga IKMT në Jalë janë shoqëruar nga policia. Bëhet me di
Po largohej nga Shqipëria, ky djalë sot është deputet në Kuvend Djali i vogël në foto është sot një ndër deputetet e Kuvendit të Shqipërisë. Ai është deputeti i PD në Vlorë, Agron Sheh
U mblodhën për të ndihmuar 6 vajzat jetime, plas sherri mes Ramës e Shehajt Kryeministri Rama dhe deputeti i PD-së Agron Shehaj mbrëmë ishin të ftuar në "Opinion" për të folur për 6 vajzat jetime
Historia e vështirë e 6 motrave vë Ramën përballë një paneli Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Tv Klan ku dhe do të përballet me disa histori të dhimbshme të familjeve në nevojë
23 milion euro pasuri, Fevziu zë ngushtë deputetin e PD-së Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka qenw i ftuar nw opinion ku ndwr tw tjera wshtw vwnw ngushtw pasi wshtw p
Rikthehet Brisida Shehaj, kësaj here në krye të Task-Forcës për bregdetin Brisida Shehaj do të drejtojë Task-Forcën për Bregdetin, të ngritur nga qeveria pak ditë më parë. Ky fakt u bë publi
Rikthehet Briseida Shehaj, çfarë posti do të marrë këtë herë? Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare
Në burg për një krim që nuk e ka bërë, historia e pazakontë e Gentian Shehaj Gentian Shehaj po vuan dënimin në qeli për një vepër penale të vitit 2013, që sipas tij, nuk e ka kryer kurrë. Në rru
E akuzuan se pagoi 800 mijë euro për t'u futur në listë, deputeti i PD-së premton të japë dorëheqjen Damian Gjiknuri ka akuzuar LIVE se deputeti i PD-së Agron Shehaj ka paguar 800 mijë euro për t’u futur në listat e PD në
A është ai ministri i dosjes me përgjime? Gjiknuri i përgjigjet publikisht akuzave Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri është përfolur si një nga ministrat e Ramës që aktualisht ka n
Në burg por i pafajshëm, historia e dhimbshme e Gentianit Gentian Shehaj po vuan dënimin në qeli për një vepër penale të vitit 2013, që sipas tij, nuk e ka kryer kurrë. Në rru
Deputetja rrëzohet keq në shkallët e Parlamentit (VIDEO) Duket se dita e sotme nuk ka qenë shumë e qetë sot në Kuvend, madje edhe jashtë tij. Një incident ka ndodhur pas sean
SHËNIM/ Deputetët miliarderë dhe alergjia shqiptare ndaj pasurisë Përveç se xhelozi, pasuria e dikujt vazhdon të shkaktojë edhe skepticizëm tek të tjerët në Shqipëri prej shumë kohësh.