999 rezultate për

shefo

Nuk vriten vetëm në veri: Në këtë fshat të jugut nuk t'a falin gjakun as për dekada (VIDEO) Fshati Kalei në zonat e thella të Mallakastrës është tashmë thuajse fantazmë, sepse është braktisur masivisht, por nuk k
E torturuan dhe i thyen kockat, zbardhet vrasja bujshme në Ballsh Është zbardhur vrasja e teknologut të Naftës në Ballsh ku u gjet i pajetë në pyllin e fshatit Kalenjë. Pas një sërë