999 rezultate për

shefi

ATENTATI/ Ish-shefi i Policisë: Autorët menduan se i vranë 3 personat Arben Hajdarmataj, që ka drejtuar për pak kohë edhe Policinë e Durrësit deklaroi bindjen e tij se atentati ishte ndaj pr
Emery i ka ditët e numëruara, shefi i Arsenal është takuar me Mourinhon Arsenali raportohet se është duke bërë bisedime për ta sjellë Jose Mourinhon si trajner i londinezve. Shefi i Arsenal
Dëshmia e ish-shefit të Zbulimit: Si i stërvita në Zall-Herr në ‘71-in, 30 ushtarët e Jaser Arafatit Dashnor Kaloçi| Publikohet dëshmia e rrallë e ish-ushtarakut të lartë, nënkolonelit në pension, Gani Elezi, një
Si t’i bëjmë përshtypje shefit pa rënë në sy Fillimi i një pune të re është gjithmonë emocionuese dhe e shoqëruar me ndjenjën e ankthit, për të bërë një performancë
Shefi i rrugores flet për aksidentin e frikshëm të vëllait të deputetes: Ishte i pavetëdijshëm Në datën 20 tetor, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, humbi jetën në një aksident të frikshëm në tunelin E
Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve? Një video e publikuar së fundmi tregon një mesazh për Bledar Toçin, autorin e krimit në Kavajë. Në pamjet e publikuar
Arrestohet gjatë operacionit anti-drogë shefi në Komisariatin e Tiranës Një operacion anti-drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një pe
“Çfarë do bëje po t’ia fusnin motrës tënde ashtu në gojë?” Mekolli i përgjigjet komentueses Sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel ka nisur prej 2 javësh. Me nisjen e sezonit të ri, kanë nisur edhe k
Burg për ish-shefin e financave të Spitalit të Tepelenës dhe specialistin, 2 gratë në arrest shtëpie Gjykata e Shkalles se Pare e Gjirokastres ka dhene masat e arrestit sot per te kater zyrtaret dhe ish zyrtaret e Sherbim
Super Liverpool: 7 ndeshje, të gjitha fitore (VIDEO) Liverpooli ka vazhduar me ecurinë pozitive në Premierligë. Në xhiron e shtatë, të besuarit e Jurgen Klopp e kanë mpos
Prisni pak! Renato Mekolli do të martohet në sezonin e ri të “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Në muajin tetor do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, për të cilin shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka p
Ana e panjohur e "djallit" të kuzhinës, Renato përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vet
"Rama është shefi im i madh", Tahiri nxjerr fotot në gjykatë: S’ka bir k*rve, ju s’keni parë asgjë akoma Zbardhet qendrimi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në seancën gjyqësore të zhvilluar sot në gjykatën e Krimev
Kryediplomati çek tallet me Presidentin e tij: Tha se nuk e donte Kosovën se na rrahu në futboll Reagime të ashpra në vetë Çekinë ka shkaktuar deklarata e presidentit Millosh Zeman se e do Serbinë por nuk e do Kosovën
Ata janë të FNSH-së mor burrë, aq dinë: Shef Iliri kërkon t'ia hedh paq pas akuzave të rreme për përdhunim nga norvegjezet Sulejman Alia tregon, se ka një lokal në zonën e Malit të Robit, ku punon bashkë me gruan dhe dy djemtë. Por në 3 Gusht
Me shampanjë në pishinë, kush është vajza që Renato po kalon pushimet (FOTO LAJM) Pak para nisjes së sezonit të ri televiziv, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka udhëtuar drejt Greqisë për të kaluar di
7 truke të thjeshta që do ju bëjnë shefin më të mirë të kuzhinës A ndiqni pikë për pikë një recetë kur gatuani muffins dhe prapë nuk dalin ashtu siç duhet? Endërroni për një pica krokan
Me surpriza, kush do ta shoqerojë shef Renaton në "Hell's Kitchen 2" (FOTO LAJM) Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza të mëdha në edicionin e dytë të “Hell’s Kitchen”. Gjatë edicio
5 rregulla se si të pish një gotë me shefin Disa gjera janë të rrezikshme të bëhen nën shoqërinë e shefit. Por nëse doni që ngjisni shkallët e karrierës, duhet të k
Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys