999 rezultate për

sheeran

Baba për herë të parë, fansat të fiksuar pas emrit të vogëlushes së Ed Sheeran (FOTO LAJM) Ed Sheeran është bërë baba për herë të parë pasi partnerja e tij Cherry ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka dhën
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Top 5 artistët më të dëgjuar në botë për këtë dekadë Spotify ka zbuluar artistët më të dëgjuar të dekadës, me Drake që renditet në vendin e parë. Ed Sheeran renditet i dy
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Ed Sheeran mbyll koncertin e fundit, largohet nga muzika për kohë të gjatë Ed Sheeran ka qenë në turne që nga viti 2017 dhe raportohet se po planifikon të marrë një pushim të gjatë. Sipas The
Po ndërton fshatin e tij, Ed Sheeran në sherr me komshinjtë (FOTO LAJM) Ed Sheeran ka blerë një tjetër pronë, ngjitur me shtëpinë e tij në fshat. Mësohet se ai ka blerë një pronë të katërt duk
E njeh gjithë bota, fama e bën këngëtarin të ndihet si kafshët e kopshit zoologjik Ed Sheeran është njëri nga këngëtarët me famë botërorë i pëlqyer nga të gjithë. Së fundmi, artisti ka lansuar albumin
Ed Sheeran kap rekord fitimesh për vitin 2018 Ed Sheeran ka thyer rekordin për fitimet e arritura gjatë një viti nga një këngëtar, falë turneut të tij muzikor ku mori
Fitime marramendëse, ky është artisti më i paguar në botë Këngët e tij janë shëndërruar në hite, ku vetëm në Youtube kanë arritur miliona klikime dhe disa prej tyre kan kapur 1 b
Jennifer Aniston dhe Courtney Cox patën të njëjtin të dashur, por janë sërish shoqe Bëhet fjalë për dy shoqet e famshme Jeniffer Aniston dhe Courtney Cox. Këto dy shoqe ndajnë të njejtin ish- të dashur
Ed Sheeran "burgoset" në shtëpinë e tij Ed Sheeran po planifikon të instalojë kangjella jashtë shtëpisë së tij në Londër, për të ndihmuar në forcimin e sigurisë
Ed Sheeran shfaqet me vonesë në koncert, arsyeja do ju përlotë Këngëtari i famshëm britanik Ed Sheeran momentalisht është zhvendosur në Australi për të dhënë një sërë koncertesh dhe n
Jeta e Ed Sheeran e pasqyruar në një film Karriera e suksesshme e këngëtarit me famë botërore, Ed Sheeran, është pasqyruar e gjitha në filmin e realizuar nga kush
Dua Lipa triumfon në British Awards 2018, lë pas edhe Ed Sheeran British Awards 2018 që u zhvullian sot në O2 Arena në Londër me performancat live të Justin Timberlake, Liam Gallagher d
Martohet këngëtari Ed Sheeran? Prej kohësh mediat kanë shkruar së këngëtari Ed Sheeran është martuar në mënyrë sekrete me partneren e tij, por nga ana
Eminem dhe Ed Sheeran ''shkatërrojnë'' Shën Valentinin Ed Sheeran dhe Eminem kanë ''shkatërruar'' ditën e Shën Valentinit. Dy këngëtaret kanë nxjerrë videon më të re ''Rive
Ed Sheeran do të performojë në dasmën mbretërore? Ed Sheeran ka treguar dhe më herët interes për të performuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle. Dhe duket se 2
Ed Sheeran ndërron jetë! Gabimi që trembi dhe irritoi fansat e këngëtarit Mëngjesin e sotëm një gazetë islandeze ka publikuar gabimisht një lajm se këngëtari me famë botërore Ed Sheeran ka ndërr
Karriera muzikore e Ed Sheeran, drejt fundit Duket se Ed Sheeran e ka planifikuar mirë të ardhmen e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari i cili ka mërz
Ed Sheeran njoftoi fejesën me Cherry Seaborn Këngëtari britanik njoftoi se është fejuar me të dashurën e tij prej shumë vitesh. 26-vjeçari Ed Sheeran tha se i pr