999 rezultate për

shayk

Irina Shayk nis pushimet në det, fansat sytë nga bikinit e saj (FOTO LAJM) Supermodelja Irina Shayk ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikini të zeza derisa po pushon në Miami disa javë par
Pas fjalëve se i shoqi e tradhton, Irinës i prish mbrëmjen vjehrra (FOTO LAJM) Ky ndoshta do të mbahet mend si një nga Oscar më të trishtë për modelen Irina Shayk. Nuk mjaftuan përfoljet se partneri
Asgjë për veten! Irina Shayk tregon arsyen e vendimit drastik (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper është rreptësisht kufizuar për mediat dhe fansat e tyre. Modelja dhe regjis
Rrëfehet Irina Shayk, zbulon arsyen e ndarjes me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, ka treguar sesi përfundoi historia e saj e dashurisë me yllin e
Irina Shayk i jep "shuplakën" e radhës Ronaldos (FOTO LAJM) Irina Shayk është ndër modelet më të famshme në botën e modelingut. Për disa vite ajo ka qenë e dashura e yllit portugez
Irina Shayk tifozja më e "nxehtë" e Rusisë, foto provokuese me flamur Rusia u eliminua nga Kroacia mbrëmjen e djeshme vetëm me anë të pënalltive. Kombëtarja ruse do të mbahet mend për ar
Irina Shayk në superformë (FOTO LAJM) Një vit pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Irina Shayk nuk ka patu aspak problem që të rikthehet në formën më të
Të bëfshin mirë Irina Shayk! Irina Shayk për herë të parë zë vendin kryesor në kopertinën e Vogue Italia. Revista e modës publikoi foto të tjera gazm
Irina Shayk prezanton vajzën dhe nxjerr në pah linjat pas lindjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Ang
Çfarë kishte veshur Irina Shayk në Kanë? Irina Shayk ishte e pranishme tek festivali i 70 i filmit në Kanë. Modelja ruse kishte veshur një fustan të verdhë, i
Irina Shayk “çmend” të gjithë nënat e reja, ja si duket ajo vetëm 3 javë pas lindjes Super modelja Irina Shayk solli në jetë 3 javë më parë vajzën e saj, Lea De Seine. Si çdo grua pas lindjes, duhet kohë q
Bradley Cooper dhe Irina Shayk bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bradley Cooper dhe supermodelja Irina Shayk janë bërë prindër për herë të parë. Bebi i tyre ka ardhu
Bradley Cooper lë supermodelen Shayk? Disa të dhëna kontradiktore që po qarkullojnë në median e huaj kanë vënë në dyshim lidhjen e aktorit Bradley Cooper me s
Ja si duket Irina Shayk shtatzënë (FOTO LAJM) E mërkura për Irina Shayk ka qenë me plot të papritura. Ajo jo vetëm që ka shfaqur barkun e saj të shtatzënisë e vesh
Irina Shayk dhe Bradley Cooper publikisht bashkë (FOTO) Super modelja Irina Shayk dhe aktori i famshëm Bradley Cooper kohët e fundit po shihen shpesh bashkë në publik. Mesa duk
Ronaldo e tradhtoi Irinën edhe me një marokene (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka pasur histori të tjera dashurie edhe gjatë kohës që ishte i lidhur me Irina Shayk. Bukuroshja Amal
Irina Shayk: Ja pse u ndava me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Nuk ka qenë një histori e bukur dashurie për irina Shayk lidhja me Cristiano Ronaldon. Modelja e njohur ruse është rrëfy
Aurela Hoxha pozon me Irina Shayk (FOTO LAJM) Në javën e modës së Parisit, Aurela Hoxha duket se po kalon momentet më të bukura të jetës së saj, e këtë entuziasëm e k
S'ka ndarje për Bradley Cooper dhe Irina Shayk Pavarësisht spekulimeve të shumta, burime pranë çiftit Bradley Cooper dhe Irina Shayk thonë se ata janë bashkë, por vetë
Irina Shayk magjepsëse në "London Fashion Week" (FOTO LAJM) I ka lënë të gjithë me gojë hapur performanca më e fundit superseksi e bukuroshes ruse Irina Shayk. Mbi pasarelën e “