999 rezultate për

shaqirin

Ditë zie për Ilir Shaqirin, humb jetën nëna e këngëtarit Këngëtari i njohur i muzikës popullore shqiptare, Ilir Shaqiri ka dhënë lajmin e hidhur mëngjesin e sotëm. Ai ka hum
Pas Newcastle, Leicester në garë për Xherdan Shaqirin Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë verës që vjen. Interesim për futbollistin kosovar në Angli ka
Daily Mail: Newcastle synon Shaqirin Newcastle ka identifikuar Xherdan Shaqirin si lojtarin që dëshiron ta transferojë në këtë verë. Roma e Sevilla po as
Klopp lidhet "live" me lojtarët, ja shakaja e radhës me Shaqirin (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është mjaft i njohur për tipin e tij sportiv dhe afrimin me lojtarët e tij, mënyra
Liverpool feston ditëlindjen e Elliot nga karantina, Klopp detyron Shaqirin të urojë shqip (VIDEO) Te Liverpooli, këtë javë kanë festuar ditëlindjen e talentit Harvey Elliot. Padyshim që urimet nga bashkëlojtarët nuk
Shaqiri drejt La Ligas, Sevilla ofron 30 mln euro Xherdan Shaqiri është duke kaluar muajt e tij të fundit në rradhët e Liverpoolit. Mungesa e hapësirave në këtë sezon ka
Sevilla insiston për Shaqirin, por kërkon ulje të çmimit Sevilla është e interesuar ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Liverpooli këtë verë, mirëpo gazeta spanjolle Sport rapor
Xherdan Shaqiri drejt "divorcit" me Liverpool, futet në "radarët" e klubit spanjoll Klubi spanjoll, Sevilla, planifikon të bëjë ofertë për Xherdan Shaqirin, pasi reprezentuesit të Zvicrës i është thënë ng
Liverpool i vendos çmimin Xherdan Shaqirit 27.5 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli për Shaqirin. Xherdan Shaqiri është në mesin e katër lojtarëve që pritet të
Vjen lajmi i keq për Xherdan Shaqirin Skuadra e Liverpoolit nuk mund të llogarisë në shërbimet e Xherdan Shaqirit për shkak të lëndimit. Shaqiri nuk është
Galatasaray kthehet te objektivi i vjetër, hidhet sërish në sulm për Shaqirin Gjigandi turk nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Xherdan Shaqiri. Mosangazhimi i tij në ndeshjet e këtij sezoni me Live
Klopp nuk jep lajme të mira për Xherdan Shaqirin Jurgen Kloppi nuk ka dhënë lajme të mira për Xherdan Shaqirin. Trajneri i Liverpoolit ka thënë se Shaqa nuk do të jet
Liverpool hedh pas "krahëve" dy oferta për Shaqirin Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp ë
Mediat serbe kapen sërish me Shaqirin Liverpooli nuk do që ta shesë Shaqirin te Roma. Siç raportoi sot "Sky Italia", Roma kërkon ta huazojë mesfushorin i cil
Roma "ngul këmbë" për Shaqirin Roma vazhdon të insistojë për anësorin shqiptar, Xherdan Shaqiri Sipas gazetarit të njohur italian, ekspert i transfe
Klopp merr vendim përfundimtar për Shaqirin Liverpooli do të refuzojë çdo ofertë që vjen në drejtim të futbollistëve të tyre këtë afat, e gjithashtu edhe për Xherda
Roma kërkon Shaqirin, përgjigjet Liverpool Liverpooli e ka refuzuar ofertën e Romës për ta transferuar në formë huazimi Xherdan Shaqirin gjatë afatit kalimtar të j
Klopp ka një lajm të keq për Shaqirin Klopp është i lirë për të marrë lojtarë të ri në janar, me Takumi Minamino që është i pari që tashmë ka ardhur në Anfiel
Peter Crouch ka kritika të forta për Shaqirin Ish reprezentuesi i Anglisë, Peter Crouch, që u pensionua këtë vit nga futbolli në moshën 38-vjeçare, ka publikuar autob
Klopp prezanton listën për Kupën e Botës, cfarë vendimi është marrë për Shaqirin Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka z