999 rezultate për

shaqiri

Xherdan Shaqiri e djeg në dasmën e vëllait (VIDEO) Erdin Shaqiri, vëllai i Xherdan Shaqirit, i ka dhënë fund beqarisë. Pavarësisht se kjo është mbajtur fshehur nga medi
Faik Shaqiri ekstradohet nga Gjermania për vrasjen e policëve të UNMIK-ut Faik Shaqiri, i arrestuar javën që shkoi në Gjermani, është ekstraduar tashmë në Kosovë nga autoritetet gjermane. Ar
Shaqiri dhe Mustafi urime në shqip për Fitër Bajramin! (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është një besimtar i devotshëm. Futbollisti me prejardhje nga Kosova, jeton prej shumë vitesh larg Shqip
Shaqiri pelqehet nga Roma, por Roma ka një kusht Lojtari i Zvicrës Xherdan Shaqiri është një nga emrat e preferuar të Romës në këtë merkato vere. Lohtari me origjinë
"Refugjatët në futboll", mes tyre Xhaka dhe Shaqiri (FOTO LAJM) Organizata Futbolli Kundër Racizmit në Europë publikoi listën e futbollistëve që janë refugjatë apo bij refugjatësh dhe
Ilir Shaqiri përlotet live: Shtypja rrushin me këmbë, italianët talleshin me mua Ilir Shaqiri balerini i njohur shqiptar në Itali dhe Shqipëri i ftuar në Xing me Ermalin ka treguar mbi sfidat e para në
Arriti majat në Itali, pedagogu në Tiranë i tha që s'do bëhej kurrë balerinë (FOTO LAJM) Ilir Shaqiri në studion e ‘Xing me Ernalin’ ka folur gjatë për karrierën e tij të gjatë në balet si dhe për shqiptarët e
Shaqiri flet për super-golin që shënoi (VIDEO) Shaqiri është shprehur tejet i lumtur për golin e bukur që shënoi ndaj Hull Cityt Xherdan Shaqiri ka shënuar gol të b
Xherdan Shaqiri shënon golin e vitit në Premierligë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol tepër të bukur për Stoke Cityn, në fitoren që vendasit e arritën 3:1 ndaj Hull Cityt.
Xherdan Shaqiri drejt rikthimit në Seria A Xherdan Shaqiri mund të rikthehet në Itali. Për të janë të interesuara 3 skuadra të njohura:Roma, Napoli ose Milan pas r
PAMJE TË RRALLA/ Flasin komandant "Sokoli" dhe Xhezair Shaqiri. Si filloi lufta e 2001 në Maqedoni (VIDEO) "Asociated Press" ka publikuar një video ku tregohen pamjet e lëvizjes, krismat dhe luftimet e ushtarëve në fshatrat e K
Tottenham "poker" ndaj Shaqirit, Kane fenomenal me tripletë (VIDEO) Tottenham hedh një hap të rëndësishëm drejt objektivit për ta mbyllur sezonin në zonën Champions në Angli. Skuadra e Poc
Intervista e rrallë e Shaqirit: Trishtohem kur ka njerëz që s'kanë bukë për të ngrënë Xherdan Shaqiri është njëri ndër personat më të famshëm në Zvicër. “Schëeizer illustrierte” ka zhvilluar një intervistë
Ajeti ka kohë për kafe me Xherdan Shaqirin Arlind Ajeti ende nuk ka vendosur se ku do ta luajë pjesën e mbetur të sezonit. Torino duket se nuk e ka në plane, ndërs
Shaqiri e Ajeti sërish në Basel Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti ka postuar një foto në Facebook, ku shihet së bashku me yllin e Stoke Cit
Irritohet Barbana Dini: Edhe në këto ditë të zeza ...(FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini ka lajmëruar nëpërmjet Facebook-ut të saj se ka ndodhur një incident me profilin e së ëmës. Face
Eni Koçi flet për lidhjen me Xherdan Shaqirin, refuzon Çanin live: Nuk je.. Këngëtarja Eni Koçi u përfol gjatë në media për një lidhje dashurie me futbollistin Xherdan Shaqiri. Por e ftuar në “Zon
Shaqiri i zhgënjyer nga Interi: Ka një infrastrukturë skandaloze Xherdan Shaqiri ka kritikuar ish-ekipin e tij, Interin se i premtuan një skuadër të madhe, dhe në fakt i ofruan një infr
Shaqiri sqaron periudhën e vështirë me Guardiolën Xherdan Shaqiri më në fund ka sqaruar problemet që është përfolur shpesh herë se ka pasur me Guardiolën. Mesfushori me o
Ilir Shaqiri: Ali Ahmeti, njeriu që bëri epokë në lirinë e Kosovës dhe shqiptarëve të Maqedonisë (VIDEO) Këngëtari i famshëm shqiptar nga Kosova, zëdhënësi artistik i luftës së UÇK-së, Ilir Shaqiri, para se t’ia merrte këngës