999 rezultate për

shanghai

E ardhmja e Ighalo në ajër, Man Utd dhe Shanghai nuk arrijnë marrëveshje Odion Ighalo mund të detyrohet të humbasë disa nga ndeshjet e mbetura të Man Utd pasi Shanghai Shenhua pret që sulmuesi
I huazuar te United, skuadra kineze bën ofertën stratosferike për të rinovuar me Ighalo Odion Ighalo erdhi të Manchester United si huazim nga Shanghai Shenhua gjatë afatit kalimtar të dimrit. Pas paraqitje
El Shaarawy braktis Romën për Kinën me një rrogë faraonike Futbollisti i radhës që ka braktisur futbollin europian dhe ka përfunduar në Azi i joshur nga milionat e Kinës, është St
Bella Hadid më e mira në Shanghai (FOTO LAJM) U cilësua si “më e mira”, duke na vërtetuar edhe njëherë se kur bie fjala për ti vënën mbiemrin “e Bukur” jemi të gjithë
Bella Hadidi duket mahnitëse me këtë fustan (FOTO LALJM) Modelja e njohur Bella Hadidi, i ka pasur të gjitha gjatë gjith jetës,sidomos linjat e saj që janë prefekte. Kësaj r
Fredy Guarin rinovon me Shangai Shenhua Ish mesfushori zi kaltër Fredy Guaarin ka rinovuar kontratën e tij me klubin Kinez Shanghai Shenhua. TodoMercadoWeb r
Renditja e re, 10 lojtarët më të paguar në botë (FOTO LAJM) Kina po kthehet në një rrezik të madh për kuadrat e mëdha që po paguarhumbasin yjet e tyre për shkak të shifrave stratos
Ish futbollisti i Çelsit pasi theu këmbën pyet: A fituam? "A fituam?", këto ishin fjalët e para të futbollistit, pasi u zgjua mbas incidentit të thyerjes së këmbës duke luajtur
E tmerrshme, ish sulmuesi i Chelsea-t thyen këmbën (VIDEO +18) Ish-sulmuesi i Chelsea-t dhe i shumë klubeve të tjerë në Europë, Demba Ba, rrezikon të mos luajë mëfutboll. 31-vjeçar
Lojtari që "ia mori mendtë" portierit (VIDEO) Futbollisti kolumbian, Giovanni Montero ka realizuar një gol tejet të bukur dhe të veçantë në një ndeshje të vlefshme pë
Shanghai Tower, foto nga çatia e Botës (FOTO-LAJM) Wei Gensheng është një operator vinçesh me një pasion të madh për fotografinë. Teksa punonte në ndërtimin e Shanghai Tow
Beckham vizitë në Shanghai, 10 të plagosur (VIDEO-FOTO) Update - Dhjetë persona të plagosur prej të cilëve 5 janë shtuar në spital: është ky bilanci i incidentit të ndodhur në
Maradona fiton gjyqin në Kinë Diego Armando Maradona ka fituar gjyqin kundër dy kompanive kineze me bazë në Shangai, të akuzuara për përdorim të paaut
Një zgjidhje për ti shpëtuar zjarrit (FOTO-LAJM) Për të shpëtuar jetën nga zjarret Kina ka shpikur këtë rrëshqitëse. Krijuesit të saj Zhou Miaorong i janë dashur 2 vjet
Shanghai-Drogba, "lufta" ka filluar Shanghai Shenhua e ka parandaluar kalimin e Didier Drogba te turiqt e Galatasaray. Klubi i tij kinez mbetet i bindur se
Drogba ikën nga Kina, Juve bëhet gati Didier Drogba dhe Nicolas Anelka, 2 prej emrave më të spikatur në kampionatin kinez mund të rrezikojnë largimin nga klub
Shanghai, pritje madhështore për Drogba (VIDEO) Didier Drogba mbërrin në Kinë nën ovacionet e mëdha të tifozëve të Shanghai Shenhua, të cilët pushtuan aeroportin e qyte
Shanghai Shenhua interesohet për Ronaldinho-n Sulmuesi i Flamengos Ronaldinho kërkohet nga skuadra argjentinase e River Plate. Për ish sulmuesin e Milanit dhe të një
Anelka mëson karaten në Kinë (VIDEO) Sulmuesi francez Nicholas Anelka u transferua këtë janar në kampionatin kinez të futbollit te ekipi i Shanghai Shenhua.
Anelka thërret Drogba: Të pres në Kinë Nicolas Anelka është shprehur se shumë shpejt edhe Didier Drogba mund të luajë për ekipin e tij të ri, Shanghai Shenhua.