999 rezultate për

shakira

Pas futbollistëve Spanja u "përvishet" këngëtarëve, nuk fal as Shakirën Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira, pritet të akuzohet brenda disa ditësh për 13 milionë paund evazion fiskal.
Bahtiri gjen kohë të tregojë veten, kërkon që ura në Mitrovicë të quhet Shakira Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, në një intervistë për T7 thotë se propozoi që urës së Ibrit t’i vihet emri “
Fansi i çmendur tromaks Shakirën, kalon rojet dhe hipën në skenë me një kërkesë Këngëtarja e famshme Shakira ka performuar në një koncert gjatë një turi në Meksikë, ku gjatë kohës ku rpo këndonte i ka
Shakira vjen të këndojë në urën e Mitrovicës, flet Agim Bahtiri Edhe pse punimet për revitalizimin e urës mbi lumin Ibër në Mitrovicë kanë përfunduar, ende nuk dihet saktë se kur saktë
Shakira, mesazh emocionues për Pique pas tërheqjes nga Spanja Gerard Pique ka deklaruar zyrtarisht se nuk do të jetë më pjesë e përfaqësueses Spanjolle. Pas këtij vendimi ka qënë
Pique i përgjigjet zërave për ndarjen me Shakirën Edhe pse janë diskutuar shumë se tashmë janë ndarë Shakira dhe Pique kanë mohuar cdo gjë. Pique ka reaguar këtë herë
Shakira dhe Pique, të krimbur në para Këngëtarja e njohur Shakira dhe futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, janë një prej çifteve më të pasur në botë, pasi
Osvaldo ka përdhunuar Shakirën? I fitoi zemrat e shqiptarëve në fund të dekadës së fundit të shekullit të XX-të, kur u shfaq në serialin e famshëm “Kasa
Shakira rrezikon 2 vite burg, akuzohet për evazion Miliona euro evazion fiskal në katër vite. Këtë radhë, ajo që nuk ka paguar atë që i detyrohet arkave të Madridit, është
Shakira, artistja më e klikuar në “YouTube” për vitin 2017 Viti 2017 ka qenë viti i sukseseve për shumë këngëtarë në mbarë botën, hitet e të cilëve kanë pushtuar top listat muziko
Shakira shtyn e turneun për shkak të kordave lokale Këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira njoftoi shtyrjen e turneuttë saj në SHBA dhe në Kanada, të parashikuar në fillim
Shakira shtyn turneun amerikan për shkak të kordave vokale Këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira njoftoi dje shtyrjen e turneut të saj në SHBA dhe në Kanada, të parashikuar në f
Shakira dhe Pique të lumtur për festa në New York Shakira dhe Pique së bashku me dy djemtë e tyre kanë zgjedhur New York-un për të kaluar festat. Në fakt më shumë se Kris
Shakira anullon turneun europian “El Dorado” Shakira do të organizonte një turne europian. “El Dorado” do të fillonte në Koln të Gjermanisë pikërisht javën e kalu
Shakira për Piquen: Zemra e tij nuk blihet me para Edhe pse jan disktutuar shum se tashm jan ndar Shakira dhe pique kan mohuar cdo gj. Teksa ishte pjesë e një emision
Shakira mbron Piquen: Zemra e tij nuk blihet me para Teksa ishte pjesë e një emisioni italian, këngëtarja e njohur Shakira, si dhe bashkëshortja e futbollistit të Barcelonës
Menduat se u nda me Shakirën? Pique i'u pergjigjet të gjithëve Pas zërave për një divorc të mundshëm me Shakirën, Xherard Pike ka thyer më në fund heshtjen. Lojtari u ka kthyer me
Tashmë e konfirmuar, Shakira dhe Pique janë ndarë Ylli i Pop-it, Shakira dhe legjenda e Barcelonës, spanjolli Pike, nuk janë më bashkë. Sipas mediave kolumbiane, që c
Pique dhe Shakira të ndarë? Futbollisti i jep fund spekulimeve U fol shumë se mes futbollistit Gerard Pique dhe këngëtares së njohur Shakira martesa kishte marrë fund. Kjo u justif
Pique dhe Shakira drejt ndarjes Mediat meksikane njoftojnë se çifti Pique-Shakira përfundimisht janë ndarë. Ata kanë dy djemë, por sipas mediave mek