999 rezultate për

shahini

Ikën Cakaj e Shahini! Fitorja e Albin Kurti ndryshon qeverinë e Ramës? Muaj më parë emërimi i dy shtetasve shqiptarë nga Kosova në qeverinë Rama, Cakaj për ministrinë e Jashtme dhe Shahini pë
Bashkëshorti në Kosovë e ajo në Tiranë, Besa Shahini flet me mall për Dardanin Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka folur së fundmi për jetën e saj personale si dhe marteswn e saj nw largwsi me Dardan
Ndonëse e do shumë muzikën, Anjeza Shahini merr vendimin e prerë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini prej vitesh po qëndron larg Shqipërisë, duke qenë se jashtë vendit ka krijuar edhe familjen e saj. Ajo ës
Anjeza Shahini vesh gjithmonë të njëjtën xhaketë? Këngëtarja sqaron arsyen madhore (FOTO LAJM) Anjeza Shahini publikon momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me vajzën e vogël, apo pranë partnerit të saj. Pak m
Pas publikimit të videos reagon burri i ministres Shahini: Sulmojnë të parët dhe ikin vrap Kandidati për deputet nga koalicioni AAK – PSD, Dardan Molliqaj, njëherësh dhe bashkëshorti i ministres se Arsimit Besa
PAMJET/ Kështu e godet burri i ministres Shahini zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje (VIDEO) Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para 2 javëve sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendos
Shahini bën gafën më spektakolare në historinë e Arsimit në Shqipëri Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, ka dalë sot në një konferencë për shtyp, për të renditur një sërë suksesesh, që qever
Nën hapat e mamasë: Vajza e Anjeza Shahinit do t’ju ëmbëlsojë ditën me zërin e saj (VIDEO) Shtatë muaj më parë, këngëtarja e njohur Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe diplomanti anglez, Paul E
Pas sherrit me politikanin, flet burri i Besa Shahinit Pas debatit në studion televizive dhe pas sherrit ka folur edhe burri i Besa Shahinit, ministres së Arsimit, Dardan Moll
Përvjetori i veçantë i martesës! Anjeza Shahini këtë vit feston si bashkëshorte dhe si nënë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini ka festuar 4-vjetorin e martesës së saj dhe sigurisht që ky vit ka qenë më special. Këtë vit ajo festo
Ekstradohet kushëriri i Besa Shahinit për në SHBA Para pak minutash, përmes Aeroportit të Prishtinës është ekstraduar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Imer Shahini
Konfirmohet arrestimi i vëllait të Besa Shahinit Policia e Kosovës ka arrestuar Imer Shahinin, biznesmeni kosovar i cili ishte në kërkim nga autoritetet amerikane. Sh
Arrestohet vëllai i Besa Shahinit Policia e Kosovës ka arrestuar të martën biznesmenin nga Kosova Imer Shahinin, djali i xhaxhait i Besa Shahinit, ministr
Elisa zbret nga fuoristrada luksoze, Shahini me çantë shpine: Si shkuan sot ministrat në Kuvend Kuvendi është mbledhur në seancën e radhës ditën e sotme. Ashtu siç pritej, fjalimet kryesore janë përqendruar tek rekom
Pas thyerjes së xhamave reagon ministrja Shahini Ministrja Arsimit Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e ka cilësuar si cenim të imazhit të studentit protestues, atë që ndo
Burri i Besa Shahinit u arrestua për shkak se sulmoi një zyrtar Dardan Molliqaj, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD’së, gjatë ditës së sotme u arrestua nga ana e policisë
Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit (FOTO LAJM) Partia Socialdemokrate e Kosovës njofton se Policia ka arrestuar sot në orët e hershme të mëngjesit deputetin Dardan Mol
Zbardhet shkaku, pse u arrestua burri i Besa Shahinit Policia e Kosovës dhënë detaje të tjera pas arrestimit të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj. Përmes një njoftimit
Besa Shahini reagon 24 orë pas refuzimit të Metës për të shkarkuar Mynyr Konin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar 24 orë pas vendimit të Presidentit Meta për të mos pranuar shkarkimin e Rek
Meta rrëzon Besa Shahinin për shkarkimin e Mynyr Konit Përmes një arsyetimi tepër të gjatë, Presidenti Ilir Meta ka rrëzuar kërkesën e ministres së Arsimit, Besa Shahini për t