999 rezultate për

shah

Ruçi mbledh "Miqtë e fëmijëve", Shahini flet për mësmin online Kreu i Kuvendit Gramoz Ruci ka mbledhur grupin e deputetëve “Miqtë e fëmijëve”. Në fjalën e tij, Ruci tha se fëmijët
"Pak dramë nga 2007", Anjeza Shahini e kujton kështu pjesëmarrjen në Kënga Magjike (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundi
"Djali im nuk është terrorist", shkrimtari poston foton e të birit të shtrirë përtokë nga policia Një tjetër fëmijë i një shkrimtari ka qenë i pranishëm sot në protestën për Teatrin. Blendi Shahu, i biri i shkrimtar
Vendimi i Shahinit për të shtyrë zgjedhjet në universitete, reagon Mynyr Koni Rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr Koni ka falënderuar ministren e Arsimit Besa Shahini për shtyrjen e zgjedhjeve
Shahini nxjerr urdhrin: Zgjedhjet në Universitete do të shtyhen në një moment të dytë (FOTO LAJM) Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, ka bërë të ditur se zgjedhjet në Universitete janë shtyrë deri në një moment të dytë,
Mynyr Koni letër ministres Shahini: Shty zgjedhjet në Universitete (FOTO LAJM) Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni i ka kërkuar publikisht ministres së Arsimit, Besa Shahini që të shtyjë z
Besa Shahini jep udhëzimet e fundit: Deri më 15 maj plani urgjent nga universitetet Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pasur sot komunikim me rektorët e universiteteve publike mbi marrjen e masave për mb
Shahini e vendosur: Nuk do të ketë mbrëmje mature Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka dhënë lajmin se maturantët, ndryshe nga herët e tjera nuk do të kenë mundësi që të
A do marrin mësuesit bonus shtesë? Përgjigjet Besa Shahini Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka sqaruar pse mësuesit nuk mund të marrim bonus shtesë në pagë: E kam adresuar këtë
Mësim në gusht, provimet në tetor: Besa Shahini tregon çfarë do bëhet me studentët e universiteteve Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka bërë me dije vendimin e marrë për mënyrën se si do të zhvillohet mësimi në universit
Shahini: Anulohen këtë vit provimet e lirimit Provimet e klasës së pestë dhe të nëntë do të anulohen këtë vit shkollor. Lajmin e dha ministrja e Arsimit Besa Shahi
Dy opsione, Shahini sqaron çfarë do të ndodhë me vitin shkollor Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka thënë mbrëmjen e sotme për emisionin “Open” se viti shkollor nuk do të shtyhet.
A do të mbyllet viti shkollor? Shahini: Skenarët i kemi gati Ministrja e Arsimit, Besa Shahini thotë se në fund të këtij muaji do të vendoset përfundimisht se çfarë do të ndodhë me
Si do vijohet me provimet e maturës, Besa Shahini i përgjigjet nxënësve (VIDEO) Një nga shqetësimet më të rëndësishme që po kalojnë aktualisht nxënësit e shkollave, është ajo për mënyrën sesi do të vi
Besa Shahini: Kur do të rinisi shkolla? Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar së fundmi se viti shkollor nuk do të përsëritet. Shahini sqaroi në një in
''Viti shkollor nuk digjet'', Shahini sqaron nëse do ketë shpërblim për mësuesit Ministrja e Arsimit Besa Shahini deklaron se viti shkollor nuk ka për të humbur, pasi janë vetëm 2% e nxeneseve qe nuk k
Koronavirusi, a ekziston mundësia që ky vit të përsëritet? Ministrja e Arsimit, Besa Shahini foli ditën e sotme në Klan për situatën aktuale të mësimit në vend dhe shanset për të
Shahini shpjegon vlerësimin online, bën apelin e rëndësishëm për maturantët Për të gjithë studentët dhe nxënësit të cilët janë në dilemë nëse vlerësimi online do të jetë përfundimtari i dhënë nga
A të mbahen provimet e maturës? Besa Shahini sqaron edhe njëherë maturantët Aktualisht të gjithë nxënësit dhe studentët në Shqipëri po përpiqen të mësojnë online. Për këtë metodë ka reaguar edhe m
Si rrallëherë, Anjeza Shahini i dedikon fjalët më të ëmbla bashkëshortit në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme partneri i saj