999 rezultate për

shades

“50 Hijet” e Bleonës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti këngëtarja shqiptare gjithmonë na lë me gojë hapur me veprimet e saj që nuk janë shumë të zakonshme.
Gruaja e Greyt se ka parë akoma “Fifty Shades” Aktori Jamie Dornan njihet botërisht për rolin e tij Christian Grey në seritë e . Por ka ende një person që nuk e ka
Liam Payne pranon se nuk e ka parë kurrë “Fifty Shades” Liam Payne është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes me publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” së
Rita Ora paralajmëron publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” (VIDEO) Nëse në seritë e kaluara Rita ka qënë pjesë e kastit të aktorëve në trilogjinë “Fifty Shades”, në serinë e tretë të tij
Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit Fifty Shades Freed Këngëtarja Rita Ora nuk ka të ndalur sa i përket sukseseve në karrierë. Ajo ka hedhur një video në Instagram ku ka nj
Rita Orën do ta shikoni kështu te filmi “Fifty Shades” Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër ish-
Jennifer Lopez protagoniste në "Shades of Blue" (FOTO LAJM) Së shpejti në televion do të vijë seriali ‘Shades of Blue’, ku protagoniste është Jennifer Lopez. J.Lo luan rolin e n
Jamie Dornan heq dorë nga “50 Shades of Grey” Aktori Jamie Dornan do të jetë në serinë e tretë dhe të fundit të “Fifty Shades of Grey”. Por për të gjithë fansat e tij
Mbani frymën së shpejti “Fifty Shades Darker” Xhirimet për serinë e dytë të Fifty Shades sapo kanë përfunduar. Sërish dy protagonistët kryesorë të filmit janë 26-
Përfundojnë xhirimet e "Fifty Shades Darker" Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në “Qytetin e Dashurisë”, Paris. Producentët janë munduar me
Aktorët e “Fifty Shades of Grey” i shpëtojnë sulmit terrorist në Nice Producentët kanë bërë me dije se aktorët e flimit “Fifty Shades of Grey” janë shëndoshë e mirë pas sulmit të ndodhur në
Ylli i “50 Shades of Grey” i jep fund lidhjes Aktorja 26 vjeçare Dakota Johnson dhe i dashuri i saj prej dy vitesh, Matthew Hitt, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.
62 vjeçarja Kim Basinger në “Fifty Shades of Darker” (FOTO LAJM) Në serinë e dytë te sagës së njohur “Fifty Shades of Grey”, aktorja Kim Basinger, e cila është 62 vjeç, do të jetë një n
Ja datat e dy filmave të ardhshëm të "Fifty Shades of Grey" "Fifty Shades of Grey" i cili theu rekordet e shikueshmërisë dhe nxiti mjaft debate dhe në rrjetet sociale dhe jo vetëm,
"Furious 7" lë pas "Fifty Shades Of Grey" Ndonëse në krye të listës më parë klasifikohej "Fifty Shades Of Grey", tashmë vendin e tij e ka zënë "Fast and Furious 7
Matt Bomer nuk e ndryshoi fama e “Fifty Shades of Grey” Famën që mori nga “Fifty Shades of Grey” nuk e ka ndryshuar personazhin kryesor. Ai vijon të kalojë në rrugë dhe të përs
Regjisorja britanike tërhiqet nga "50 Shades of Gray" Për shkaqe ende të panjohura, regjisorja britanike Sam Taylor-Johnson e “50 Shades of Grey” ka dhënë dorëheqjen. Ende nu
Jamie Dornan nënshkruan kontratën për "Fifty Shades of Grey" Dikur mendonte se filmi "Fifty Shades of Grey" do ti shkatërronte karrierën e tij, por kjo gjë nuk ka ndodhur, madje sit
Ja çfarë ka vjedhur aktorja e “Fifty Shades of Gray” Një ndër aktoret më të përfolura të momentit, ka vjedhur të brëndshme dhe nuk dëshiron kurrsesi që ato t'ia kthejë produ
Mila Kunis nuk pranon të luajë në një film erotik Aktorja amerikane Mila Kunis nuk do të luajë në filmin erotik “50 Shades of Grey”. Deklarata e saj u bë gjatë prezantimi