999 rezultate për

shabani

Vrau njërin e plagosi tjetrin, australiani: Mendova se shqiptarët ishin mafiozë Një burrë ka qëlluar mbi dy vëllezër shqiptarë në Australi, duke vrarë një prej tyre e duke plagosur tjetrin. Ai tha
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
"20 mijë dollarë nga Amerika", shkarkohet nga detyra zv.komandanti i Gardës së Republikës Vettingu ka shkarkuar nga detyra Besim Shabanin, zv drejtorin për Sigurinë Fizike të PLSH-ve, të personaliteteve të lart
Spiropali "del nga vetja" gjatë debatit live: Unë juve ju ha për mëngjes! Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në "OPEN" mes deputetes Elisa Spiropali dhe Endri Shabanit të "Nismës Thurje".
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
E rëndë në Ferizaj, djali dyshohet se vrau nënën Një vrasje po dyshohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Rrustem Statovci” në Ferizaj. Rastin e ka konfirmua
KSHZ: Rezultatet e zgjedhjeve do të publikohen në orën 23:00 Votimi në kushte të coronavirusit në këto zgjedhje kuvendare do të përfundojë dy orë më vonë në krahasim me zgjedhjet e
Mbi 2600 vëzhgues vendas dhe të huaj për monitorimin e zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të votimit treditor në zgje
Dajana Shabani tregon pse u nda nga bashkëshorti: E kapa duke më tradhëtuar Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar për jetën private gjatë viteve të fundit. Moderatorja ka deklaruar se është nda
Admir Shabani: Po ndjekim standardet e BE Admir Shabani dhe Lupka Guguceva janë dy nënpunësit e KSHZ-së që ideuan aplikimin e trajnimit të këshillave zgjedhore pë
Qëlloi vëllanë e vogël me thikë dhe e braktisi në stacion, çfarë ndodhi me shqiptarin Lirohet nga qelia shqiptari, qe qelloi me thike vellane e tij me te vogel dhe me pas e braktisi ne nje stacion, ashtu te
"Madona shqiptare" zbulon çfarë fshihet pas kërkesës së Zogut: 50 euro për çdo porosi Elda Shabani, e njohur ndryshe si Madona shqiptare është shprehur se 50 euroshi që ka dalë nga përgjimet e prokurorisë n
Gazetari i përgjigjet Dajana Shabanit për shitblerjen e votave: Ka akoma biseda të tjera! Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media ku
U përfshi në shitblerje votash? Dajana Shabani reagon pasi i dolën SMS me Zogun e Tiranës Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media k
Fotot në Tinder, Dajana Shabani del nga vetja e kërcënon ashpër Moderatorja Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. “Tinder” quhet programi
Kelvi dhe Arjola e zëvëndësuan, Dajana Shabani e penduar: Ishte faji im (FOTO LAJM) Këtë sezon në RTV Ora, emisionin e mëngjesit "Ditë e re", po e drejtojnë dy moderatorët Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli.
Aksidenti në Lushnje, 18-vjeçari ndërron jetë rrugës për në Spitalin e Traumës (VIDEO) Është rritur numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e së hënës (28tetor) në Lushnje. 18-vjeçari
Shembet dritarja e shkollës gjatë orës së mësimit, plagosen 2 nxënës Një incident ka ndodhur dje në shkollën fillore “Zenel Salihu” në fshatin Bardh të komunë së Fushë Kosovës, ku gjatë orë
U tha se është ndarë, Dajana Shabani reagon për herë të parë në lidhje me boksierin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediav
La emisionin për t’u larguar jashtë Shqipërisë, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë dy moderatorët e rinj të mëngjesit në “Ditë e re”, Dajana Sh