999 rezultate për

shĂn

Aksident në aksin Prishtinë-Gjilan, një person i lënduar Zedhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar se në aksidentit e ndodhur në aksin Prishtinë-G
Firma e fundit për djegien e mandateve, Nishani i shkon në zyrë Bashës Një ditë pas vendimit se PD do të djegë mandatet parlamentare, kreu i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani ka shkuar të tak
Kujdes, nëse shani Facebook-un ose Zuckerbergun e pësoni rëndë Nëse jeni të pakënaqur me Facebook dhe punonjësit e tij dhe kërkoni ta shfryni inatin me komente apo postime në rrjetin
Mos flini kurrë më shumë sesa 8 orë në ditë Të fjeturit më shumë se shtatë ose tetë orë në ditë vjen me një shans të theksuar për vdekje të parakohshme. Të paktën s
Nga instagrami tek shantazhet: Si e kĂ«rcĂ«nuan djemtĂ« 14 vjeçaren ËshtĂ« zbardhur vendimi i GjykatĂ«s sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor DurrĂ«s pĂ«r 7 tĂ« miturit qĂ« akuzohen se kanĂ« kryer marrĂ«dhĂ«nie sek
DËSHMITË/ Kemi videon, tĂ« vrasim motrat dhe mamin! Si u shantazhua vajza nĂ« KavajĂ« (FOTO LAJM) ËshtĂ« zbardhur ngjarja e rĂ«ndĂ« nĂ« KavajĂ« qĂ« tronditi opinionin publik, ku njĂ« vajzĂ« e mitur ishte pĂ«rdhunuar nga 7 djem
8 djemtë shantazhuan vajzën me video dhe e përdhunuan disa herë Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga përdhunimi i një të miture në Kavajë. Vajza 13-vjeçare u përdhunua disa her
23 të vrarë dhe 38 të plagosur, historia e frikshme e hakmarrjes mes dy familjeve Pak ditë pasi ka shpëtuar nga një atentat në Pejë, njëri nga pjesëtarët e rritur të familjes Kelmendi ka rrëfyer në gjyk
Shanset e KosovĂ«s pĂ«r “Euro 2020” Ylli i KosovĂ«s, Hekuran Kryeziu, flet pĂ«r gjasat e KosovĂ«s pĂ«r ta arritur Kampionatin Evropian. NdĂ«rkombĂ«tarizimi i f
Boateng flet për transferimin e tij te Barcelona Siç u raportua ditën e sotme Kevin-Prince Boateng është lojtari më i ri i Barcelonës. Por ai ka thë se është i trish
Denoncimi i fortë: Kryeministri më ka shantazhuar djalin Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku shkruan se djali i
"Ktheu mencĂ«n nĂ« lloto”, Nishani sfidon dhe padit RamĂ«n pĂ«r shpifje (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani vendosi tĂ« padisĂ« pĂ«r shpifje kryeministrin Edi Rama pĂ«r akuzĂ«n publike tĂ« tij se “vĂ«llai i
Nishani në krye të Këshillit të PD-së, kush janë emrat dhe pozicionet e tjera Ish-presidenti Bujar Nishani është zgjedhur sot Kryetar i Këshillit Kombëtar PD. Këshilli ka pranuar në mbledhjen e
Personi që kërcënoi Haradinajn: Po fliste keq për myslimanët I dyshuari për kërcënim ndaj kryeministrit B. Elshani, para gjykatës është arsyetuar në lidhje me postimin e tij, të cil
"Nuk ka fuqi në botë të shantazhojë Presidentin", Meta i kthehet ashpër Ramës Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Edi Ramës, përmes një statusi në Facebook. Meta duke fol
VMRO-DPMNE mbĂ«shtet protestĂ«n skandaloze Protesta e “Maqedonia bllokon” para Kuvendit. PĂ«r fatin e mirĂ« tĂ« MaqedonisĂ« ka shumĂ« pak protestues tĂ« cilĂ«t kĂ«rkojnĂ« t
Haradinaj: Kosova e ka një shans për vizat në 2019 Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë me dije se qeveria nën drejtimin e tij gjatë vitit 2018 ka marrë vendime në të mir
Sa vite diferencĂ« duhet tĂ« kesh me partnerin pĂ«r tĂ« mos u ndarĂ« Ka njerĂ«z qĂ« thonĂ« se mosha Ă«shtĂ« thjesht njĂ« numĂ«r dhe diferenca e viteve mes 2 njerĂ«zve s’ka rĂ«ndĂ«si pĂ«r aq kohĂ« sa e
Gattuso në fije të perit, shansi fundit është ndaj Spalit Genaro Gattuso është një hap larg shkarkimit nga Milani. Kuqezinjtë do të luajnë nesër në San Siro ndaj Spalit dhe në ra
I bënte shantazh të dashurës me video intime, e shkuara e errët e Erion Bengos Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Laprakës, ku një breshëri plumbash u lëshuan mbi dy të rinjë.