999 rezultate për

sfida

Nuk ka më skuadra të forta, këto janë tre super sfidat e sotme Suedi – Korea e Jugut e vlefshme për Grupin F dhe Belgjikë e Panama si dhe Tunizi e Angli të vlefshme për Grupin G, këto
"Supersfida" Argjentinë-Islandë, formacionet e mundshme Sot do të luhet "supersfida" e grupit D, ajo midis Argjentinës së Lionel Messit dhe "Vikingëve" të Islandës. Siç ësh
Ambasada uron për Fitër Bajramin: Shqipëria po përballet me sfida të reja Ambasada amerikane gjithashtu ka uruar sot për festën e Fitër të gjithë besimtarët myslimanë. Përvec urimit për beg
Marrëveshja përfundoi por cilat janë sfidat e radhës Greqia dhe Maqedonia bien dakord për zgjidhjen e grindjes shumëvjeçare për emrin. tani duhet të vendosë parlamenti grek,
E tradhtoi publikisht, Khloe ka ca fjalë për Tristan U tha se Khloe harroi gjithçka nga tradhtia e partnerit dhe tani të gjithë janë të lumtur me familjen e re, por gjërat n
Hapet sfida online: Kush e kupton çfarë ka shkruar Rama? (FOTO LAJM) Kryeministri Rama tentoi t'i kthente përgjigje përmes një loje fjalësh reagimit nervoz të ambasadorit Lu për fjalimin e
Pendarovksi flet për sfidat e Maqedonisë “Nëse nuk marrim ftesë për NATO, sfida jonë në periudhën e ardhshme, përkundër parashikimeve katastrofike të dikujt, nuk
Babai shqiptar i 23 fëmijëve rrëfen sfidat e jetës (VIDEO) Hajzer Bojku, nga Druari i Vushtrrisë të Kosovës është baba i 23 fëmijëve. Në një video të postuar në kanalin zyrtar
Merkel: Kosova ta luftojë korrupsionin dhe ta ulë papunësinë Pas takimit që kancelarja gjermane pati me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin në Berlin, Angela Merkel ka bërë thirrje
Një nga lojtarët më të rëndësishëm të Juves në vitet e fundit njofton largimin nga klubi Stephan Lichtsteiner pas fitores dhe afrimit më shuëm drejt titullit kampion në Serinë A, brëmjen e djeshme kundër Bogna
Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëq
Supersfida e Skënderbeut me Kukësin mund të zhvillohet në një ditë tjetër Supersfida e Skënderbeut me Kukësit mund të ketë një ndryshim programi. Të enjten zyrtarët e klubit të Skënderbeut do t
Klopp zbulon ëndrrën e tij para super sfidave të Championsit Jurgen Klopp nuk pranon ta thotë me zë të lartë, por ka një ëndërr të fshehur në finalen shpërthyese të këtij sezoni: që
Sfida Milan - Napoli u mbyll me sherrin Sarri-Biglia (VIDEO) Nuk ka qenë një ndeshje e qetë në “San Siro”, pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit Banti, që sinjalizoi fundin e s
Haradinaj: Përvjetori i "Kushtetutës" na gjen me sfida Me rastin e dhjetëvjetorit të hartimit të Kushtetutës së Republikës së Kosovës, kryeministri Ramush Haradinaj, ka uruar
Ismet Beqiri ka zgjidhjen e tejkalimit të sfidave në Kosovë Deputeti dhe sekretari i LDK-së, Ismet Beqiri ka njoftuar se sonte janë takuar në Ambasadën amerikane me Ndihmës Sekreta
Di Francesco: Askush nuk dëshiron t’i humbas sfidat e tilla Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, karikon skuadrën e tij në prag të ndeshjes me Barcelonën në "Camp Nou". Numr
Statistikat që duhet ti dini para se të startojë supersfida Juventus - Milan Padyshim që kjo është supersfida e kësaj jave dhe padzshim deçizive për fatet e të dyha skuadrave si Juventus që kërkon
Zhbllokohet sfida, Norvegjia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë (VIDEO) Norvegjia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi 23-vjeçar
Gjermani–Spanjë, Itali – Argjentinë dhe disa supersfida na presin me grumbullimin e Kombëtareve Ekipet do të pushojnë por jo lojtarët pasi ata janë të thirrur nga Kombëtaret e tyre.Të gjitha Kombëtaret do të sfidojnë