999 rezultate për

sezoni

Manchester United gati 80 milion euro për Zaha "Djajtë e Kuq" janë në kërkim të një sulmuesi për pjesën e dytë të sezonit, pas edicioni të dobët nëpër të cilin po kalo
Barcelona e përgjysmuar, 12 lojtarë të dëmtuar Barcelona është duke u përballur me një krizë lëndimesh rreth tre muaj brenda sezonit të ri. Trajneri Ernesto Valverd
Hoeness tregon për sa ditë do zgjidhet trajneri i ri i Bayernit Bayerni i Mynihut vendosi të shkarkojë trajnerin Niko Kovaç të dielën, pas 16 muajsh në punë që u mbyllën me një humbje
Kovac pranë shkarkimit, ish-trajneri i Juves në pritje Humbja me shifrat 5-1 përballë Eintracht Frankfurt ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Niko Kovac në pankinën e Bayern Munich
Cagliari surpriza e këtij sezoni në Seria A, mposht Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Cagliarit mposhti Atalantën me rezultatin 2-0 në transfertë. Sardët me fitoren e sotme arritën në kuotën e 21 pikëve dhe
Ramos barazon Messin, shënon në sezonin e 16-të rradhazi në La Liga Këtë herë Messin nuk e rivalizon Ronaldo, por Sergio Ramos, shkruan Albeu.com. Kapiteni i madrilenëve ka shënuar në s
3 super ide! Si të vishni në zyrë bluzën më të rehatshme të sezonit (FOTO LAJM) Bluza sportive me kapuç është kthyer në të preferuarën e të gjitha vajzave. Për shkak të rehatisë që të ofron, kjo bl
Dy kombinimet e ngjyrave që sugjerohen për sezonin e vjeshtës Sezoni i vjeshtës vazhdon ende me eksperimente në fushën e veshjeve. Mes shumë propozimeve që vijnë nga zëra të njohur t
Zyrtarisht në Akrep! Emrat më të bukur të bebeve që lindin në sezonin e misterit Sot, zyrtarisht në Akrep! Është një shenjë shumë emocionale, kërkuese dhe ekspresive. Shpesh kërkon të kontrollojë gjith
Byerni humb një nga mbrojtësit kryesor për gjithë sezonin Bayerni i Mynihut mori një barazim 2-2 në transfertën e të shtunës ndaj Augsburgut, por përveç dy pikëve, humbi për një
Lewandowski barazon rekordin e Aubameyang në Bundesligë Goli i Robert Lewandowskit në ndeshjen kundër Augsburgut të shtunën bëri që ai ta barazojë rekordin e Bundesligës, të vë
Shkëmbi: Komplimente lojtarëve, vendi i parë i rëndësishëm në fund të sezonit I kënaqur për pikët por edhe për lojën që zhvilloi skuadra e tij në pjesën e dytë. Trajneri i Teutës Bledi Shkëmbi kompl
Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Mbaruan me sukses sezonin e parë të "Treshat", ç’do të bëhet me vëllezërit Veshaj (FOTO LAJM) Gjatë ditëve të nxehta të kësaj vere na shoqëroi në ekran emisioni “Treshat” i Bora Zemanit dhe dy vëllezërve Veshaj.
Lajm i rëndë për Interin, Sanchez mund të humbë sezonin Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez, e ka pësuar një lëndim serioz në nyjën e këmbës në një ndeshje me ekipin kombëtar të
Publiku emocionon Aurela Gaçen, sezoni nuk mund të niste më bukur (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe është shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku, të cilin ka ditur si ta bëjë për vete m
Messi paralajmëron kundërshtarët: Rikthehem më i fortë! Lionel Messi ka dhënë një paralajmërim për të gjithë kundërshtarët e Barcelonës. Për herë të parë gjatë këtij sezoni
Po bën gafa amatore, ky është sezoni i fundit për Courtois Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois mund të largohet nga klubi në verën e vitit 2020 bëjnë të ditur mediat spanjo
Rinisin polemikat, Juventusi kërkon t’i hiqet Interit titulli i sezonit 2005-2006 Në prag të derbit të Italisë mes Interit dhe Juventusit, bardhezinjtë e kanë ndezur edhe më shumë sfidën, pasi kanë vend
Aksidentohen tre futbollistët e njohur, kapiteni i skuadrës angleze mbyll sezonin Mbrëmja shoku për klubin profesionist të futbollit. Tre lojtarët e ekipit të Championship në Angli, Derby County janë pë