999 rezultate për

sevilla-s

La Liga rinis më 12 qershor me një derbi Kampionati spanjoll do të rifillojë me 12 qershor datë në të cilën do zhvillohet derbi i Sevilla-s me Sevilla dhe Real B
Milani kërkon yllin e Sevilla-s Milani synon të afrojë në fund të qershorit holandezin. Quincy Promes. Sulmuesi i cili është titullar i padiskutushëm te
Zbulohet prapskena, ylli i Sevilla-s refuzoi Chelsea-n Pablo Sarabia i cili luan tek Sevilla në Spanjë kishte refuzuar skuadrën e Chelsea-t në merkaton e janarit, shkruan Albe
Milani kthen sytë nga talenti i Sevilla-s me frikën e dështimit edhe në kampionat Milani synon Muriel-in në Janar. Humbja përball kompionëve të Greqis në Europa Lague i kushtoi eleminimin Milanit të Gat
Sherr mes futbollistëve, "skuqet" Sevilla-Sampdoria (VIDEO) Sampdoria mposht 2-0 Sevillan në trofeun Carranza dhe tani do të përballet në finale me kampionët e Spanjës, Atletico Ma
Rakitiç dhe Jairo i japin fitoren Sevilla-s (VIDEO) Sevilla kalon 2-1 Osasunan duke u afruar me zonën europiane të klasifikimit. Skuadra e drejtuar nga Unai Emery, rikthehe
Milan, Inter dhe Real pas talentit të Sevilla-s (VIDEO) Milani dhe Interi kalojnë Realin në luftën për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Sevilas, Geoffrey Kondogbia, një p