999 rezultate për

setien

Ndeshja me Espanyol, Setien: Nuk ka favorit në derbi Barcelonën e pret derbi kundër Espanyol, sfidë që të paktën në letër sheh favorit katalanasit, pasi kundërshtari ndodhet
Presidenti i Barcelonës mbështet trajnerin Setien Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se ka besim të plotë te trajneri Quique Setien. Barcelona të
Dorëzohet Setien, u drejtohet lojtarëve: Nëse nuk keni besim tek unë, po largohem Quique Setien ka zhvilluar një bisedë me lojtarët e Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Setien, është njeriu me vëmend
E ardhmja e Messit në dyshim? Flet Setien Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur
Katër emrat që mund të zëvendësojnë Setien te Barcelona Barcelona rrezikon që ta mbyllë sezoni pa asnjë trofe. Si të mos mjaftuar problemet brenda ekipit edhe rezultatet nuk ës
I papreferuar nga Setien, Griezmann drejt Anglisë Ylli francez, u bë temë pas derbit që Barcelona zhvilloi me Atletico Madrid, ku barazuan 2:2. Trajneri Quique Setien,
"Dy minuta, dua të qaj, seriozisht" Familja e Antoione Griezmann vazhdon të rris presionin në trajnerin e Barcelonës, Quique Setien. Barcelona nuk ka arr
Setien ka humbur mbështetjen e të gjithëve, vetëm suksesi në Champions e mban te Barcelona Situta e Setien te Barcelona sa vjen e përkeqësohet shkruan AS. Ai s'ka mbështetjen e plotë të bordit dhe situata e t
Babai i Griezmann ia thotë "troç" Setien: Je pasagjer, nuk i ke çelësat e ekipit (FOTO LAJM) Inkuadrimi i Antoine Griezmann në minutën e 90-të kundër Atletico Madrid ka bërë që trajneri i Barcelonës, Quique Setien
Setien tregon arsyen pse Griezmann nuk po aktivizohet Griezmann u fut në lojë tek në minutën e fundit, në barazimin 2:2 kundër ish-skuadrës së tij Atletico mbrëmë. Një nën
Setien prag shkarkimit, ky mund ta drejtojë Barcelonën deri në fund të sezonit Miralem Pjanic dje edhe zyrtarisht u bë futbollist i Barcelonës duke firmosur kontratë katër vjeçare me Katalansit. P
Messi si kurrë më parë nën drejtimin e Setien (FOTO LAJM) Lionel Messi përfundoi edhe një ndeshje pa shënuar të shtunën pasi Barcelona barazoi te Celta Vigo. Shqetësimi rritet
Përfundon mbledhja mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Setien, ja çfarë ndodhi Ka përfunduar takimi mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Quique Setien, në rezidencën e këtij të fundit. Skuadra k
Do të shkarkohet në fund të sezonit? Setien: Zhurmë mediatike Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, është në qendër të vëmendjes, pas barazimit të Barcelonës kundër Celta Vigo. E
Humb besimin e klubit, Setien nuk e ka të gjatë te Barcelona Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, duket se nuk do të jetë në krye të stolit katalan për sezonin e ardhshëm. Sipas
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Asgjë nuk po shkon mirë te Barça, Suarez "thumbon" Setien: Pyesni trajnerin për rezultatet Luis Suarez bëri gjithçka që Barcelona të dilte fituese nga sfida me Celta Vidon në kampionat. Mirëpo sulmuesi uruguaian
Barazoi ndaj Celta Vigos, Setien: Tani ngushtohet mundësia për gabime Barcelona ka luajtur baras 2:2 në udhëtimin kundër Celta Vigo, duke i dhënë mundësi Real Madridit që të dalë me 2 pikë p
Nuk ka qetësi te Barcelona, tension mes Arthur Melos dhe Setien (VIDEO) “Ai nuk është i pari që arrin në një klub me një entuziazëm të madh dhe nuk jep fryt. Kjo ndodh në shumë ekipe dhe me sh
Nuk shkëmbyen asnjë pasim mes tyre, Setien shmang sherrin fizik mes Messit dhe Griezmann Lionel Mesi dhe Antuan Grizman nuk janë shokët më të mirë të mundshëm të skuadrës në “Camp Nou”. Që kur sulmuesi fra