999 rezultate për

sessegnon

Manchester United kërkon talentin anglez Siç raporton "Daily Express", skuadra angleze Manchester United është e interesuar që ta blejë mbrojtësin Ryan Sessegnon
Barcelona bën pazar në Angli, kërkon këta dy lojtarë Barcelona është duke u përgatitur për të blerë Anthony Martial dhe Ryan Sessegnon Sipas Daily Mail, Barça pritet të o
Ryan Sessegnon refuzon Realin për një klub nga Premier League Para disa ditëve ju njoftuam që anësori 17 vjeçar i Fulhamit, Ryan Sessegnon është në agjendën e drejtuesve Madrilen për
Real Madrid vazhdon gjurmimin e talenteve, këtë herë nga Premier League (VIDEO) Real Madridi po vazhdon me traditën e viteve të fundit duke mbledhur talenta të ri në skuadër dhe që janë me perspektivë