999 rezultate për

serie

Verona rikthehet në Seria A Verona ka përmbysur disavantazhin e dy golave të ndeshjes së parë duke fituar 3-0 ndaj Cittadella në ndeshjen e kthimit
Interi kampion i Seria A sa i përket tifozerisë Interi kundër Empolit zhvillon ndeshjen e fundit të sezonit në Serie A. Skuadra e Spalletit duhet të fitoj në San Sir
Napoli shënon dhe golin e dytë përballë Interit (VIDEO) Napoli po fiton 2-0 ndaj Interit në "San Paolo". Napoli ka shënuar tjetër gol ndaj Interit në ndeshjen që po zhvilloh
Inter-Napoli, super ndeshja e javës: Formacionet zyrtare Kur kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Serie A, Nerazzurrët janë në vend të tretë me 66 pikë, mirëpo vende
Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A Serie A ka zgjedhur sot (18 maj) lojtarin më të mirë të sezonit dhe siç pritej, Cristiano Ronaldo e ka fituar çmimin MVP
Palermo bie në Serie C, shpërthejnë lojtarët: Na shkelën dinjitetin (VIDEO) Futbollistët e Palermos janë prezantuar ditën e sotme në konferencë për shtyp në lidhje me vendimin e Gjykatës për të pe
Inter-Chievo, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë ti kthehen fitores Interi do të jetë sonte nikoqir i Chievos, skuadrës tashmë të rënë nga Serie A, Chievos, në përpjekje për ta siguruar po
Palermo "përqafon" Serinë C Palermo ka rënë në Serie C, nivelin e tretë të futbollit italian, për shkak të parregullsive financiare, raportojnë medi
Tifozët në delir, ekipi Italian kthehet pas 7 viteve në Seria A (VIDEO) Java e fundit në Serinë B italiane ka vendosur edhe një verdikt të madh sa i përket ngjitjes një kategori më sipër. N
A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones (SPOILER ALERT) Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shik
Tërbohet Allegri: Ju lexoni libra por s’dini gjë për futboll, mbylleni gojën flas unë tani (VIDEO) Massimiliano Allegri, është përfshirë në një debat të nxehtë me një analist sporti, pas barazimit të skuadrës së tij 1:1
Një gol larg shifrës historike, Ronaldo motivohet për t'i shënuar Interit Nuk e arriti kundër Fiorentinës, kështu që Ronaldo do të kërkojë kundër Interit golin e 600-të në karrierë. Ronaldo m
Pse dhomat e nëndhshme të Winterfell-it do të luajnë rol në betejen e madhe të Game of Thrones Me Mbretin e Natës dhe ushtrinë e tij në Uinterfell, tashmë ka mbërritur beteja për mbijetesën e njerëzimit në Game of T
Lukaku: Ëndërroj të luaj në Serinë A Romelu Lukaku shpreson se do ta ketë mundësinë të luajë në Serie A herët apo vonë, pasi që sulmuesi i Manchester Unitedi
Skenat e seksit të Arya-s "vjedhin" serinë e dytë të Game of Thrones (FOTO LAJM) Në fund të javës që sapo lamë pas u shfaq seria e dytë e sezonit të 8 të Game of Thrones, një serial që ka gozhduar mili
Shkelmoi kundërshtarin, merret vendimi për Milikonvic-Savic Lazio-Chievo 1-2 ishte ndeshja më e çuditshme e javës së shkuar në Serie A, duke qenë se veronezët, që kanë prerë biletë
Për të luajtur Sansën në Game Of Thrones, aktores i kërkuan një gjë të neveritshme Sophie Turner është kthyer në një nga personazhet më të preferuar pas interpretimit në Game of Thrones të Sansës. Mir
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Lidhje me Khalesi dhe Jon Snow, zbulohet identiteti i Night King? (FOTO LAJM) Ndërkohë që serive të Game of Thrones po i vjen fundi dhe tashmë pritet përballja finale mes ushtrive të Shtatë Mbretëri
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi