999 rezultate për

seria

Aktorja e njohur e serialit "Osmani" po bëhet nënë për herë të parë Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Nënë e një djali, "Songyl" rikthehet në ekran 2 vite pas serialit "Lule të vetmuara" (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku turk, por edhe shqiptar Gokçe Akyildiz do të rikthehet në ekran. Aktorja p
E preferuara e shqiptarëve, aktorja turke shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolet e saj në serialet “Kuzey Guney”, “Rrahje zemre”, “Dyshja fantastike”, Oyk
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Tronditet Seria A, klubi njofton një ditë pas ndeshjes: Kemi 14 persona me COVID-19 Seria A mban frymën, pasi starti i saj mund të penalizohet ndjeshëm, për shkak të një infetimi masiv me COVID-19 në radh
Vjen lajmi i mirë: Jon Snow dhe Ygritte prindër për herë të parë Jon Snow Kit Harington dhe Ygritte Rose Leslie janë në pritje të fëmijës së tyre të parë! Në rast se nuk ishit fansa të
Nga përbindëshi i Firences te "fantazma i autostradës", vrasësit serialë që nuk u kapën kurrë (FOTO LAJM) Disa nga krimet më misterioze në historinë e njerëzimit, autorët e të cilëve vazhdojnë të jenë të lirë. Në listën e m
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
Surprizë, roli më i fundit i "Ertugrul" ka lidhje më shqiptarët (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur turk, Engin Altan Duzyatan më në fund do të rikthehet në ekran. Engin u bë shumë i njohur me r
Ishte duke xhiruar kur pësoi atak, ndahet nga jeta aktori i njohur turk Një lajm i hidhur për kinematografinë turke. Ka ndërruar jetë papritur aktori Haldun Boysan, i njohur për tituj të shumt
Krah aktorëve më të kërkuar, Nik Xhelilaj pjesë e serialit të ri turk (FOTO LAJM) Aktori Nik Xhelilaj tashmë është bërë shumë i famshëm në Turqi dhe ka luajtur në disa seriale të njohur, të transmetuar
Aktorja shumë e dashur e serialit "Teresa" shtatzënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur meksikane Fernanda Castillo do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë aktor
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
Mezi po prisni sezonin e 5-të, por ka një lajm të keq për fansat e "La Casa de Papel" (FOTO LAJM) “Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh
"Do bëjmë 4 goditje në merkato", Galliani synon ta ngjitë Monzën në Serinë A Shumëkush e cilësoi një kapriço të momentit blerjen e klubit të Monzës nga Silvio Berluskoni dhe faktin që Adriano Galia
"Do bëjmë 4 goditje në merkato", Galliani synon të ngjitë Monzën në Serinë A Shumëkush e cilësoi një kapriço të momentit blerjen e klubit të Monzës nga Silvio Berluskoni dhe faktin që Adriano Galia
Miq të vjetër, "Syhan" dhe "Sarp" bashkohen për një serial të ri Dy aktorët Tuba Buyukustun dhe Çagatay Ulusoy janë shumë të njohur për publikun falë roleve të tyre në telenovela. P