999 rezultate për

sergio

Rekordi i zi i Sergio Ramosit në La Liga (FOTO LAJM) Sergio Ramos u ndëshkua me karton të kuq në barazimin pa gola të Real Madridit në udhëtim te Athletic Bilbao të shtunën
Gaya pyet Busquetsin për golin fantazmë të Messit, por përgjigjja e Sergios do ju habisi Mbrojtësi i Valencias, Gaya nuk e dinte nëse topi kishte kaluar vijën e portës në goditjen e Leo Messit Kamerat e beI
Tifozi e bën tatuazh, Ramos i jep "follow" Sergio Ramos është shumë i dhënë pas tatuazheve. Ai së fundmi ka filluar të ndjekë në Instagram një djalosh, i cili ka b
Ramos gëzon tifozët madrilen Sergio Ramos do të kthehet shumë shpejtë nga lëndimi që pësoi në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Atletico Madridit Kapiteni
Aguerro tremb Argjentinën, i bie të fikët në dhomën e zhveshjes Momente frike për Sergio Aguron gjatë miqësores me Nigerinë, të cilën Argjentina e humbi 2-4 me përmbysje. Gjatë pushimi
Argjentina mesazh Botërorit, mposht 1-0 vendin mikpritës Kombëtarja e Argjentinës mposhti Rusinë në Luzhniki Arena të Moskës falë një goli në fund të ndeshjes. Në fund edhe e
Sergio Aguero e dërgon Mikel Artetan tek Arsenali (VIDEO) Në stërvitjen e sotme të Manchester Cityt është bërë diçka qesharake mes lojtarëve që kërkojnë të vejnë në lojë njëri-tj
Real Madridi shpërblen Sergio Ramosin Ramos do të rinovojë kontratën me “Los Blancos” deri në vitin 2021. Florentino Perez dëshiron të blindojë skuadrën ak
Reali e nis me fitore në Champions (VIDEO) Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 në shtëpi Apoelin.
Spanja "i del përball" Italisë 3 orë para sfidës,i zbardh formacionin zyrtarë Sifda më e madhe e mbrëmjes pritet të fillojë në orën 20:45. Spanja dotë presë në Santiago Bernabeo Italinë, iberikët
Përballja me Italinë, Spanja rikthen David Vijën Julen Lopetegui,tekniku i kombëtares spanjolle ka grumbulluar skuadrën për kualifikueset e Kupës së Botës ku ata do të p
Zgjidhet mbrojtësi më i mirë i vitit Në ceremoninë që po mbahet është zgjedhure mbrojtësi më i mirë. Ai ështëkapiteni i Realit të Madridit,Sergio Ramos.
Barcelona pret Betisin me plot mungesa Valverde nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e Paulinhos në ndeshjen e Barcelonës kundër Real Betis. Dy klubet en
Ramos tall keq Piquen: Faleminderit miku im, vetëm me ty e fitonin Super Kupën Sergio Ramos dhe Real Madrid janë në dehlir. Madrilënt mbrëmë arritën të mposhtinin katalanasit me rezultatin e pastë
Këngëtari i njohur shqiptar humb një njeri të shtrenjtë Këngëtari i njohur shqiptar Sergio Lushaku ka humbur vëllain e tij. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai ka
Barcelona ka refuzuar dy oferta pë lorjtarët e saj Barcelona ka refuzuar ditët e fundit dy oferta të ardhura në drejtim të klub nga dy klube të cilëve katalanasit nuk ua k
Sergio Conceição zyrtarisht trajneri i ri i Portos Porto sot zyrtarisht ka prezantuar trajnerin e ri. Bëhet fjalë për Sergio Conceição. Trajneri nuk ka eksperiencë t
Sergio Ramos fjalë të mëdha për Buffon para finales së Championsit Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos në prag të finales së Ligës së Kampionëve thur elozhe për kapitenin e Juventusit
Sonte Real-Atletico, "Los Colchoneros" duan hakmarrjen Sonte në mbrëmje do të luhet gjysmëfinalja e parë e Ligës së Kampionëve mes Realit dhe Atletico Madrid që së fundmi ësht
Sergio Ramos i përgjigjet Pique-s: I sugjerojë të rishohë sfidën me PSG-në Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique reagoi mbrëmë me anë të një postimi në Twitter duke ironizuar gabimet e gjyqtarit Ka