999 rezultate për

serge

Serge Aurier ndiqet nga Milani, mund të transferohet në janar Milani mbetet në kërkim të përforcimeve për merkaton e janarit. Një repart që duhet tëketë prurje është mbrojtja ku në k
Sergej Milikovic-Savic realizon supergol për Lazion (VIDEO) Sergej Milikovic-Savic ka shënuar një gol spektakolar në minutën e 62 duke barazuar rezultatin ndaj Torinos. Lazio k
Bayerni konfirmon lëndimin e Serge Gnabry Bayern Munich ka konfirmuar se Serge Gnabry ka pësuar një dëmtim në muskul gjatë fitores së Bayernit në Bundesligë kundë
Britania njofton identitetin e të kërkuarit në sulmin kundër Sergei Skripalit Identiteti i vërtetë i një prej personave të kërkuar nga autoritetet britanike për sulmin me një substancë nervore në Sa
Ky është kundërshtari i radhës për Florian Markun Florian Marku duket se nuk ka të ndalur. Kickboxer-shqiptar ka bërë me dije se do të zhvillojë sërish një përplasje bren
Lazio ul çmimin për mesfushorin Sergej Milinkovic–Savic Lazio ka ulur çmimin e mesfushorit serb, Sergej Milinkovic – Savic. Skuadra nga Serie A, kërkonte në fillim 150 milio
Helmimi i ish-spiunit rus, doktorët: Nuk mendonim se Sergei dhe Yulia do mbijetonin Rasti i helmimit të ish-spiunit rus Sergei Skripal dhe vajzës së tij mund të kishte përfunduar me vdekjen e tyre. Këtë e
Juventus bën hapa konkret për të arritur tek Savic Juventusi dëshiron me patjetër Sergej Milinkovic-Savicin në “Alliazn Stadium”. Sipas “Calciomercato.com” Juventusi ës
Putin "nuk lëshon pe", vjen deklarata bombë pas dëbimit të diplomatëve rus Vladimir Putin gjantë një tubimi politik në Krimea ditën e djeshme lëshoi ​​kërcënime për hakmarrje ndaj Bri
Putin reagon me tërbim ndaj vendimit te Anglisë për diplomatëve rus "Veprim armiqësor dhe i papranueshëm". Ky është reagimi i menjëhershëm i Kremlinit zyrtar ndaj vendimit të Britanisë së
Dalin detajet rrëqethëse, ish-spiuni rus u vra nga helmi i rrallë i vënë në lule Të tjera detaje janë zbuluar për helmimin e ish-spiunit Sergei Skripal dhe vajzës së tij. Zyrtarët e anti-terrorizmit në
Flet atentatori që i vendosi bombën autobusit të Dortmundit: Nuk doja të vrisja askënd Një pranim faji, por jo plotësisht. Më 11 prrillin e kaluar, Sergej W. ka vënë në zbatim atentatin me bombë kundër autob
Man City nuk ka të ndalur, tani kërkon edhe mesfushorin Milinkovic-Savic Manchester City duket se ka fituar betejën për mesfushorin e Lazioz, Sergej Milinkovic-Savic Paraqitjet fantastike të
Serge Aurier do të shkojë tek Tottenham por është i dashuruar me rivalët e tyre Serge Aurier thuhet se nuk ka hequr dorë nga shpresa për të shkuar tek Manchester United pavarësisht se Paris Saint-Germ
Lavrov mohon të ketë folur me Presidentin Trump për shkarkimin e Comey-t Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov ka mohuar raportimet se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka folur
Del me leje nga burgu, korçari var veten në shtëpi Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku një i dënuar është vetëvarur në shtëpinë e tij pasi kishte dalë
"Maqedonia, fushë-beteja e re mes SHBA-ve dhe Rusisë" Maqedonia është një vend i mbyllur dhe i varfër në Ballkan me një popullsi prej 2 milionë banorësh. Për Kremlinin, është
Rusia: NATO në Kosovë ndërhyri padrejtësisht Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov në një fjalim të mbajtur në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara
Serge Aurier transferohet tek PSG Mbrojtësi Serge Aurier është lojtari më i ri i skuadrës së Paris Sanit Germain. Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë, është m
Një anije me monedha hekuri Një çift ka ndërtuar një anije vetëm me monedha, ku në total vlera e saj shkon në 300 euro. Ata janë Sergei Knurov dhe b