999 rezultate për

serbija

Thaçi-Daçiq, sot takohen në Bruksel Ditën e sotme pritet që të zhvillohet takimi i rradhës mes kryeministrit të Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrit serb
Beogradi s'lejon që të ndryshohet emri i listës unike "Serbija" Kërkesa e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për ndryshim të emrit të listës unike të serbëve "Serbija" nuk do të pranohet
Shkon në 105 numri i subjekteve të paraqitura në KQZ Update- Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve të Kosovës, deri mbrëmë në mesnatë, kur ishte afati i fundit, janë paraqitur