999 rezultate për

serbĂt

Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
Kapet kamioni me 92 kg kanabis në serbator, pranga dy personave (VIDEO) Policia Kufitare e Kapshticës godet një tjetër rast të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në bashkëpunim me Dog
10 kg hashash në serbatorin e makinës, pranga 39-vjeçarit Një tjetër sasi droge ka sekuestruar policia e Korçës, ndërsa kanë vënë në pranga një 39 vjeçar. Lënda narkotike ishte e
Hila: Në serbatorët e makinave të Ushtrisë s’ka një litër benzinë Për zëvendësministrin e Mbrojtjes, Dritan Hila puna që e pret ministren dhe ata si drejtues të rinj fillon që nga gjetja
Drogë në Kakavijë, prangoset 23 vjeçari Ekspertet e policisë kufitare te Drejtorisë rajonale ne Gjirokastër, zbuluan të martën një sasi prej 24 kg mariune ne mj