E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

senatori

Putin refuzon vizën senatorit amerikan Rusia i refuzoi vizën senatorit amerikan, Ron Johnson, i cili do të udhëtonte në këtë vend në kuadër të një delegacioni
Senatori amerikan i kërkon FBI-së të hetojë aplikacionin FaceApp Udhëheqësi i pakicës në Senatin amerikan, Chuck Schumer, kërkoi të hetohet aplikacioni FaceApp, i cili i ndryshon fotogr
Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
Ndërron jetë ish-senatori që ka lidhje të veçantë me shqiptarët Ish-senatori republikan, Richard Lugar, i shtetit të Indianas ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 87-vjeçare. Vdekj
Fajin e kanë myslimanët, e pëson keq senatori që tronditi botën me deklaratën e tij (VIDEO) Senatori Frasser Annine bëri bujë për keq gjatë ditës së djeshme ku tha se fajin për masakrën ndaj myslimanëve në Zeland
Fajin e kanë myslimanët, senatori çudit me reagimin pas sulmit terrorist në xhami Senatori australian Fraser Anning ka marrë mjaft kritika pas qendrimeve të tij të çuditshme në lidhje me sulmin terroris
Senatorët amerikanë për vizitë në Kosovë Kongresmenë e senatorë nga Amerika kanë ardhur sot në Kosovë me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë. Ky delegacion i udhë
Ministria mohon që 37 vjeçari të ketë vdekur nga gripi Një pacient, 37 vjeç nga Elbasani ka humbur jetën sot në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Senatorium. Dyshimet e para ish
Humb jetën pacienti në Senatorium Një pacient ka humbur jetën sot në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Senatorium. Sipas informacioneve paraprake, arsyeja
Senatori amerikan trondit Arabinë Saudite: Princi është i çmendur Senatorët amerikanë kanë thënë se pas një takimi privat me përfaqësues të CIA-s, janë më të bindur se kurrë që princi sa
Pas fitores senatori amerikan bën shqiponjën Biznesmeni shqiptaro-amerikan, Harry Bajraktari ka uruar Eliot Engel për rizgjedhjen e ri në Kongresin amerikan. Enge
Meta vizitë në McCain Institute, këtë thotë për Senatorin Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka bërë një vizitë edhe në Institutin John McCain gjatë vizitës së tij në Shtetet e B
Senatori amerikan: Një përqind e njerëzve zotërojnë pasuri marramendëse dhe komandojnë botën Nga: Bernie Sanders Titulli origjinal: Një bosht i ri autoritar kërkon një front ndërkombëtar progresiv Aktualisht
FBI arreston një senator të Porto Rikos Byroja Federale Amerikane e Hetimit (FBI) ka arrestuar një senator të Porto Rikos me akuzat për korrupsion, transmeton A
Senatori amerikan: Jemi kundër Merkel që ka vendosur vijat e kuqe për kufijtë Senatori amerikan Ron Johnson, i cili të hënën mbrëma e ka kaluar në Serbi duke takuar zyrtarët e atjeshëm, ka thënë se
Ja senatori që do të zëvendësojë John McCain Jon Kyl do të emërohet në vend të senatorit të ndjerë John McCain. Lajmin e ka bërë të ditur e veja e ish-senatorit Cind
Homazhet për John McCain, Bush e Obama në ceremoninë e Uashingtonit Dy ish-presidentë të Shteteve të Bashkuara iu drejtuan me mesazhe prekëse pjesëmarrësve në shërbimin e memorialit të ish
Vazhdojnë nderimet për Senatorin McCain Homazhet për senatorin e ndjerë John McCain do të vazhdojnë sot në shtetin e tij Arizona me një shërbesë përkujtimore në
Një rrugë në Kosovë do të emërtohet me emrin e senatorit McCain Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka dalë me propozim që “Rruga B” në Prishtinë të mbajë emrin e senatorit a
Historia prekëse e senatorit që ndërroi jetë me Nënë Terezën Senatori amerikan John McCain, ndërroi jetë në mbrëmjen e së shtunës pas komplikimeve të tij shëndetësore. McCain vdi