999 rezultate për

semedo

I zhgënjyer, ylli Barcelonës kërkon zyrtarisht largimin Nelson Semedo mund të jetë një nga lojtarët më të nënvlerësuar të Barcelonës. Mbrojtësi portugez ka treguar një nivel te
Rrëfimi i trishtë i yllit portugez: Në burg kam qarë shumë net Nëntë muaj pasi është liruar nga paraburgimi, ish-futbollisti i Huesca, Ruben Semedo, i akuzuar për vrasje të mbetur në
Barcelona shënon golin e avantazhit (VIDEO) Barcelona ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Vallecano, shkruan Albeu.com. Ai gol i pësuar nga De Tomas
Momenti kur Semedo turpëron Ramos (VIDEO) Barcelona dhe Real Madrid barazuan dje në mbrëmjë 1-1 në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit. Por një nga momentet më pi
Barcelona kalon në avantazh ndaj Gironës (VIDEO) Barcelona e ka nisur mjaft mirë transfertën ndaj Gironës, teksa ka kalaur në epërsi që në minutën e 4 me autor mbrotësin
Barça me surpriza në formacion, pritet ta nisë me dyshen Suarez-Messi Skuadra e Barcelonës do të zbresë në “San Siro” pas pak orësh ku do të sfidojë skuadrën e Interit. Ka pasur dilema nëse
Futbollisti i La Liga-s del nga burgu për 30 mijë euro Gazeta e Valencias, “Levante-EMV” raporton se futbollisti Ruben Semedo do të largohet nga burgu i “Picassent” së shpejti
Zyrtare: Nelson Semedo do të mungojë pesë javë për Barcelonën Mbrojtësi i Barcelonës, Nelson Semedo është duke u përballur me një pushim pesë javësh pas dëmtimit të pësuar në fitoren
Skandali i radhës në Spanjë, arrestohet futbollisti pasi grabiti dhe goditi një person Ruben Semedo ish-mbrojtësi i Villarrealit, është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia e Valencias. Ai së bashko me ba
Semedo i del në mbrojtje Ronaldos: Nuk është faji i tij për golat Lojtari i Barcelonës, Nelson Semedo ka dhënë një itnervistë për ‘Maisfutebol’, dhe ka folur për aktualitetin e ekipit të
Semedo thyen heshtjen, shpjegon sherrin me Neymarin Mbrojtësi i Barcelonës, Nelson Semedo, më në fund ka shpjeguar incidentin që kishte me Neymarin gjatë verës. “Ishte n
Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona Villarreal pret sonte në "Estadio de la Ceramica" kryesuesit e ligës, Barcelonën Vendasit kërkojnë fitoren, për t'i d
Valverde "ka harruar" se e ka në ekip, Roma e mendon blerjen e lojtarit Roma mendon për goditjen e parë në merkaton e verës. Kryeqytetasit po mendojnë momentalisht për mbrojtësin e Barcelon
Pas përleshjes me Semedon, shikoni çfarë bën Neymar në rrjetet sociale Neymar ka qenë aktiv në rrjetet sociale, pas përleshjes me Semedon. Gjatë stërvitjes të së premtes, Neymar është përles
Plas tek Barcelona, Neymar braktis stërvitjen pas sherrit gjatë stërvitjes (VIDEO) Ka mjaftuar një ndërhyrje e më të riut tek Barcelona, Nelson Semedo ndaj Neymar që mes tyre të ketë një shkëmbim fyerjes
Semedo zbulon arsyen pse iu bashkua Barcelonës Nënshkrimi i ri i Barcelonës Nelson Semedo ka zbuluar se Ronaldinho ishte një nga arsyet që ai iu bashkua Camp Nout. 23-
Shprehet lojtari: E prita Barcelonën deri kur kuptova se kishte nënshkruar me Semedon Nelson Semedo është zgjedhur për të mbushur krahun e djathtë të Barcelonës, por një nga kandidatët e tjerë për këtë punë
Barcelona akoma nuk ka përfunduar me pagesën e Semedos Barcelona dhe Benfica kanë një klauzolë e cila do ti sjellë fitime të tjera klubit portugez . Klauzola kërkon që Bar
Semedo: Jap gjithçka për këtë fanellë Nelson Semedo është prezantuar te Barcelona. Ai është i ngazëllyer me kalimin në “Camp Nou”. Ai u transferua nga Benf
Benfica ndalon vrullin katalanas: Nuk e keni marrë akoma Semedon Pavarësisht transferimit të Nelson Semedo nga Benfica në Barcelonë duke u raportuar si një marrëveshje e mbyllur, pala p