999 rezultate për

semanit

Zjarr në plazhin e Semanit, mbërrin menjëherë zjarrëfiksja Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sot
"Përbindëshat e detit" nisin punën në bregdetin e Semanit (VIDEO) Katër anije nga makineritë më moderne të inxherisë së ndërtimit të njohura ndryshe përbindësha deti ndodhen në bregdetin
Alarm në det, fundoset një peshkarexhë në Seman Një anije peshkimi është fundosur në ujërat e bregdetit të Semanit mbrëmjen e së shtunës. Shkak mendohet të jetë bërë
I qëllimshëm? Shkrumbohen nga zjarri 2 hektarë me pisha në Seman Ditën e sotme u raportua se një zjarr masiv ka përfshirë pyjet e Semanit. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet, për z
Zjarret prekin Shqipërinë, zjarrëfikësit në alarm tek pyjet e Semanit Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme pyjet e Semanit. Nuk dihen ende shkaqet por mësohet se 4 zjarrfikëse janë
Gjendet i pajetë një peshkatar në brigjet e Semanit Trupi i një peshkatari është gjetur i mbytur në bregdetin e Semanit. Mësohet se viktima kishte dalë në mëngjes për t
27-vjeçari nga Fieri mbytet në plazhin e Semanit , lë jetim një fëmijë Një 27-vjeçar ka gjetur vdekjen për shkak të një ataku kardiak që ka pësuar gjatë kohës që po lahej në plazhin e Semanit
Grabitet e dhunohet biznesmeni në Fier, dyshohen përdhunuesit e çiftit Teksa pritet që Gjykata e Fierit të vendosë masën e sigurisë ndaj dy çobanëve të arrestuar dy ditë më parë si autorë të
Skafi italian me 3 persona në bord ngec në grykëderdhjen e Semanit Një skaf me dy shtetas italian dhe një shqiptar është bllokuar nga dita e djeshme në grykëderdhjen e Semanit. Sipas buri
Operacion antidrogë në det Policia e Vlorës dhe Guardia di Financa janë vënë sot në ndjekje të një gomoneje, e cila do të përdorej për trafik drogë
Nxirret në det motovedeta italiane e bllokuar në cekëtinë Motovedeta e Guardia di Finanzës, e bllokuar në cekëtinë në grykëderdhjen e Semanit, më 30 nëntor është njerrë ne det
Ngec në cekëtinë, rrezikon mbytjen motovedeta e Guardia di Finanzës (VIDEO) Një motovedetë e Guardia di Finanzas është bllokuar që prej 24 orësh në grykëderdhjen e Semanit dhe rrezikon të mbytet.
Nje 21-vjecar gjendet i mbytur ne plazhin e Semanit Një 21-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e se martën në plazhin e Semanit n&eu