E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
999 rezultate për

sema

Ndërron jetë në spital 11-vjeçari që u përplas nga makina Ka ndërruar jetë 11 vjeçari i cili më 13 shtator u përplas nga një makinë tip "Skoda" në rrugën Fier – Seman, në fshatin
I ikën truri duke pritur në semafor, shoferi bën çmendurinë (VIDEO) Epo të presësh disa minuta që semafori të bëhet jeshil edhe të soset durimi, dhe kjo ndodh në një provincë të Kinës.
Limaj dhe Haradinaj bashkohen me opozitën kundër Thaçit Dy subjekte politike të koalicionit qeverisës do t’i ndihmojnë opozitës që ta bëjë kuorumin në seancën e jashtëzakonshme
Del jashtë kontrollit situata në Seman, kërkohen helikopterë për të shuar flakët Zjarri që shkrumboi ditën e sotme pyllin e Semanit në Fier, duket se ka dalë jashtë kontrollit. 4 zjarrëfikëset nuk k
I qëllimshëm? Shkrumbohen nga zjarri 2 hektarë me pisha në Seman Ditën e sotme u raportua se një zjarr masiv ka përfshirë pyjet e Semanit. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet, për z
Zjarret prekin Shqipërinë, zjarrëfikësit në alarm tek pyjet e Semanit Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme pyjet e Semanit. Nuk dihen ende shkaqet por mësohet se 4 zjarrfikëse janë
‘Camp Nou’ dhe ‘Santiago Bernabeu’ të zbrazur, kjo është arsyeja Përkunder debutimit të Julen Lopetegui, Arthuro Vidal, Arthur apo dy golëshit të Messit dhe golit të Gareth Bale, ishte
Kim ia hap këmbët këtij shqiptari (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e
Avionet izrealitë festojnë me kroatët, Serbia në ankth (VIDEO) Teksa Beogradi është në vorbullën e propozimit për korrigjim kufijsh me Kosovën dhe një paqartësie mbi të ardhmen e Asos
Vrasja në Reçicë të Vogël, 3 të akuzuar pranojnë fajin për "pjesëmarrje në rrahje" Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot ka vazhduar seanca gjyqësore për incidentin e armatosur më 5 prill në Reçicë të Vog
Ja 10 kombëtaret me më shumë pjesëmarrje në Botëror Botërori i Rusisë ka filluar dhe sot është dita e katërt e këtij kompeticioni por a e keni menduar ndonjëherë se kush ës
Nofkat e 32 skuadrave pjesëmarrëse në Botëror Nga Botërori “Rusi 2018” na ndajnë vetëm tre ditë, dhe në këtë kompeticion do të jenë 32 skuadra që do të zbresin në fus
Shndërrimi i fanellave të 32 ekipeve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kur duhen më pak se dy javë nga fillimi i Kupës së Botës u mësua se fanela e Nigerisë që do të përdoret nga kombëtarja a
32 "yjet" e skuadrave pjesmarrëse në "Rusia 2018" (FOTO LAJM) Botërori "Rusi 2018" pritet të nis më datë 14 qershor ku shmë prej skuadrave pjesëmarrëse kanë nisur ndeshjet e para për
Western në mes të rrugës, shoferi vritet teksa po priste në semafor (VIDEO) Një ngjarje e denjë për filma "Western" ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Konia të Turqisë. Ndërkohë që një shofer i
Sloganët e 32 skuadrave pjesëmarrëse në Botëror (FOTO LAJM) Kupa e Botës po afron. Duhen edhe dy javë që të nisë “Rusi 2018”, me ndeshjen e parë që do të luhet mes vendit mikpritës
Policia i "fik derën" të fortëve që kalojnë me semafor të kuq (VIDEO) Policia ka ndaluar një numër të madh drejtuesish makinash duke kaluar semaforin e kuq gjatë ditës së djeshme duke vendos
Fabregas martohet me Daniella Semaan Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Futbollisti spanjol
Federata Evropiane e Karatesë do që Kosova të jetë pjesë e Evropianit në Serbi Federata Evropiane e Karatesë ka thënë se po mundohet që të garantojë pjesëmarrjen e Kosovës në Evropianin që do të mbah
A ishte Roberti dhe Nora në ditëlindjen e Tianit? (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi erdhi në jetë, Tian është bërë protagonist në profilet sociale të prindërve. Dje Tian ka mbushur