999 rezultate për

selmanaj

​Selmanaj takim virtual me ambasadorët e BE-së, sjell në vëmendje çështjen e vizave Zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj sot ka zhvilluar një takim virtual me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Ambasador
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga
La pas fëmijët e mitur, koronavirusi i merr jetën nipit të deputetit shqiptar Covid-19 i ka marrë jetën në mënyrë të parakohshme nipit të deputetit shqiptar, Rasim Selmanaj. Lajmin për ndarjen ng
Deputeti i AAK i infektuar me koronavirus prezent ne seancën e Kuvendit Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj dha lajmin se është i infektuar me koro
Deputeti i Kuvendit të Kosovës me koronavirus: Prej meje nuk ka shans ta marrë askush virusin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, përmes një shkrimi në Facebook ka njoftua
Siç u paralajmërua, AAK nuk voton qeverinë Kurti Para fillimit të seancës plenare për votimin e qeverisë re, deputeti Rasim Selmanaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës
Rrëfimi i pazakontë i deputetit, ja kur e pashë për herë të fundit Ukshin Hotin Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Rasim Selmanaj, ka folur për ditën e fundit kur e kanë parë të gjall
Selmanaj: Teuta dhe Vjosa duhet të përjashtohen nga LDK Driton Selmanaj, deputet i LDK-së, ka thënë se çdo deputet që del kundër vendimeve të partisë, duhet të largohet nga par
30 persona do të intervistohen për dëbimin e mësuesve turq, mes tyre edhe Thaçi Komisioni Hetimor Parlamentar për zbardhjen e deportimit të gjashtë shtetasve turq që ndodhi në mars të këtij viti, do t
Selmanaj: Teuta Rugova rrezikon të përjashtohet nga LDK Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, teksa ka folur rreth pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancë
Koha kur Deputeti Selmanaj hidhte vallen me asamblin Shota (FOTO LAJM) Deputeti i LDK-së dhe ish-analisti politik, Driton Selmanaj, del të jetë më shumë se kaq. Selmanaj, i cili në LDK hyri n
Çudira me politikanë shqiptarë, Veseli ka 15 këshilltarë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj në seancën e Kuvendit të Kosovës ka reaguar ashpër lidhur me
Deri në 1 milion euro dënim për kompaninë ajrore që mori mësuesit Kompania me të cilën kanë udhëtuar gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova ka gënjyer për qëllimin e fluturimit,
Selmanaj: VV ose paska qenë e lidhur me Veselin ose ka frikë nga Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, ka replikuar me ata të Vetëvendosjes sa i takon çështjes së
Deputeti i AAK: Ende nuk i kemi votat për demarkacionin Projektligji për demarkacionin, i cili pritet të shkojnë javën që vije në Kuvendin e Kosovës, për të katërtën herë nuk i
Deputetja e AAK-së nuk e voton demarkacionin, Selmanaj paralajmëron për po Ramush Haradinaj, i cili sa ishte në opozitë, kundërshtoi fuqishëm marrëveshjen e vitit 2015, të kufirit me Malin e Zi,
Deputeti i LDK-së shqetësohet për fjalët e Veselit dhe Haradinajt Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj ka kritikuar gjuhën e qeveritarëve të cilën e kanë përdorur ditëve të fundit në Kuven
Selmanaj: Në përgjithësi procesi zgjedhor po ecën mbarë Driton Selmanaj nga Lidhja Demokratike e Kosovës në një konferencë për media u bëri thirrje qytetarëve të dalin dhe të v
Selmanaj kritikon Thaçin për medaljen që i ndau kryeparlamentarit të Shqipërisë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, e ka kritikuar vendimin e p
"Akademikët" e LDK-së zbrapsen për hetimin ndaj SHIK-ut Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka deklaruar për Gazeta Blic, se i duhet kohë për ta analizua