999 rezultate për

selimi

Dialogu me Serbinë, të enjten takohen dy delegacione Të enjten dy delegacione nga Kosova dhe Serbia do të takohen në Bruksel pas video-konferencës të zhvilluar të dielën që
Ditë zie për futbollin kosovar, ndërron jetë ish-gjyqtari i futbollit Është ndarë nga jeta ish-gjyqtari i futbollit kosovar, Rushit Selimi. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i gjyqtarëve
Ghetto Geasy dhe Majk paralajmërojnë projektin e ri (VIDEO) Getoar Selimi dhe Majk shumë shpejt do të vijnë me bashkëpunim. Këtë e ka bërë të ditur vet Geti përmes një postimi t
Vetëvendosja bojkoton seancën e Kuvendit Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje nuk do të marrin pjesë në mbledhje për votimin e Qeverisë Hoti. I vetmi që pritet t
EMRAT/ Fabrikë droge prej 800 mijë paund, si ranë në kurth tre shqiptarët në Angli Një fermë e madhe kanabisi me vlerë deri në 825,000 paund u zbulua nga policia, ndërsa për të kujdeseshin tre burra shqi
Getoar Selimi si nuk e keni parë asnjëherë: Në vizitë të babit ushtar (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Getoar Selimi ka ndarë me fansat së fundmi një foto nga fëmijëria e tij ku shfaqet në krah të dy prindë
Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM) Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham . Reperi i f
Kurti për Sylejman Selimin: Më vjen keq që je në liri me kusht Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka njoftuar se është vizituar nga Sylejman Selimi, i cili i ka uruar suksese në punë
Takimi i "fshehtë" i Albin Kurtit e Isa Mustafës? Për Albin Kurtin dhe Isa Mustafën u përfol se mbrëmë kanë mbajtur takim të fshehur, i cili sipas mediave u zhvillua në v
Lyrical Son flet për raportet me Getoar Selimin Këngëtari thotë se nuk ka marrëdhënie të këqija me askënd. Lyrical Son ishte ftuar së fundmi në ‘Prive’ për tju përgj
E tha vetë, Getoar Selimi nëse nuk do të ishte reper do të ishte kasap! Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë disa vite të martuar, por thuajse asnjëherë nuk dalin nëpër intervista. Reperi zbu
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
Humbi të ëmën disa ditë më parë, Kaltrina Selimi preku zemrat me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja Kaltrina Selimi përjetoi një humbje të madhe në jetën e saj. Nëna e saj ndërroi jetë dhe
Dalin pamjet nga përleshja e Getoar Selimit me kryetarin e Komunës (VIDEO) Të mërkurën e kësaj jave rrugët e Kosovës nuk kanë qenë fort të qeta. Kjo pasi në Prizren ka pasur një përleshje fizi
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
Ti qofsh, Getoar Selimi e ka blerë këtë këmishë sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Getoar Selimi është një ndër reperat shqiptar që spikat më së shumti me stilin e veshjes. Reperi guxon me ngjyrat, lu
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
Sulmuan me thikë 23-vjeçarin, lihen në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit la sot në burg dy të arrestuarit e dyshuar për vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi. Kiri Mernica 20 vj
Emrat dhe fytyrat: Kush janë të rinjtë që theren Florian Selimin (VIDEO) Zbardhen emrat e të arrestuarve për ngjarjen e rëndë që ndodhi disa ditë më parë në Fier, ku trupi i Florian Selimit, u
"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në