999 rezultate për

selim

Marina dhe Getoari vijnë me seri biznesesh, si i kanë ndarë aksionet mes tyre (FOTO LAJM) Çifti i bashkëshortëve Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë hapur biznesin e tyre, që nis me një dyqan veshjesh markë d
Nis seanca në Hagë, Prokurorja: Kemi shumë dëshmitarë! Ka nisur seanca e radhës në Gjykatën Speciale, ndaj ish-presidentit Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, Ja
Thaçi, Veseli, Selimi dhe Krasniqi, sot përpara Speciales Këtë të martë pritet që të dalin para gjykatës së Hagës ish-krerëve të UÇK-së Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selim
Brenda burgut ku po mbahen Thaçi, Veseli dhe Selimi (FOTO LAJM) Gjykata Speciale publikoi akuzat ndaj ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-komandantëve të UÇK, të cilët nd
Zbulohet data, ja seanca e radhës ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Në faqen zyrtare të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë, është bërë e ditur se me 11 shkurt, me fillim nga ora 1
"Ishte braktisur nga të afërmit", flasin shokët e qelisë së të burgosurit që i dha fund jetës Detaje të reja janë zbuluar nga vetëvrasja e Gjergj Selimit në burgun e Peqinit ditën e sotme. Mësohet se Selimi nuk
Gjykata Speciale refuzon kërkesat për lirim për Thaçin, Krasniqin e Selimin Gjykata Speciale e Hagës ka refuzuar kërkesat e avokatëve për lirimin e Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit.
U vetë-plagos me armë gjahu, humb jetën 37-vjeçari Një 37-vjeçar vetë-plagoset me armën e gjahut dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fs
Theu fashën e orarit, gjobitet ministri i Drejtësisë Ministri i Drejtësisë në Kosovë, Selim Selimi, është gjobitur pasi është kapur duke lëvizur jashtë orarit të përcaktuar
LIVE/ Nis seanca gjyqësore ndaj Thaçit, Veselit, Selimi dhe Krasniqit Ka filluar seanca e re gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit. Kjo është sea
Gjykata Speciale sot mban seancë për rastin e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Gjykata Speciale do të mbajë seancë të re ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit. Seanca
U sulmua nga Rama, KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren Selimi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur që të konfirmojë në detyrë gjyqtaren e Apelit Administrativ Relinda Selim
Thaçi, Veseli, Krasniqi dhe Selimi para Speciales me 17 Dhjetor Gjykata Speciale ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit ka caktuar datën e seancës së radhë
Specialja publikon dosjen e plotë: Plot 235 faqe ndaj Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit Në pikat e aktakuzës, për të cilat ish-krerët e UÇK-së i dërguan në fillim të muajit nëntor në Hagë, janë për vrasje, to
Djali i paska gjetur "nuse", Valbona Selimllari u bë vjehrrë kaq shpejt? Ish-miss-i Valbona Selimllari ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti në rubrikën “N’Fermë” këtë të dielë. N
Nis konferenca në Hagë ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Ka nisur konferenca mbi ecurinë e çështjes gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit.
40 vite shërbim qytetarëve, COVID-19 i merr jetën zyrtarit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën urbanistit të njohur në bashkinë e Librazhdit, Veli Selim Dashi. Lajmin e ka bërë me dije v
Koronavirusi i merr jetën ish-kryebashkiakut të Kavajës Ka ndërruar jetë sot në moshën 75-vjeçare ish-Kryetari i Bashkisë së Kavaje
Selimi deklarohet i pafajshëm, në Gjykatën Speciale hefi i Grupit parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, sot është paraqitur për herë të parë në Gjykatën Speci
Rexhep Selimit si trembet syri para Speciales: Unë jam një çlirimtar Pak më parë nisur seanca gjyqësore ndaj Rexhep Selimit në Dhomat e Specializuara në Hagë. "Unë kam luftuar kundër Ser