999 rezultate për

selena

Rezidencë miliona dollarësh, bredna "parajsës" së Selena Gomez (FOTO LAJM) Shtëpia e Selena Gomez në Studio City, ka qenë në treg për dy vjet, para se të shitej përfundimisht, mes pandemisë së ko
Po bën namin në rrjet, Justin Bieber përmend Selenën në këngën e fundit (VIDEO) Dy ditë më parë Drake dhe Dj Khaled sollën këngën e tyre “Pop star” me pjesëmarrjen e Justin dhe Hailey Bieber. 26-vj
Selena nuk do ta presi mirë, por pendesa më e madhe e Justin Bieber është këngëtarja? (FOTO LAJM) Shumë kohë më parë, Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë qenë një nga çiftet më të dashur për fansat. Sot Justin është i
Selena Gomez befason fansat, ranon publikisht nga cila sëmundje vuan (VIDEO) Këngëtarja e njohur e showbiz-it të huaj, Selena Gomez ka rrëfyer me anë të një videoje live në Instagram së bashku me m
Nuk ka fund histora e tyre, Selena flet sërish për Justin: Ka abuzuar me mua (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të d
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Selena ndryshon krejtësisht look dhe duket kaq e bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez së fundmi ka vendosur të ndryshojë krejtësisht look. Këngëtarja ka prerë bal
Performoi live në AMAs, fansat kryqëzojnë Selena Gomez (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi i famshëm “American Music Awards”, ku kanë marrë pjesë figura të njohura të showb
Pasi e injoroi publikisht, Selena i përgjigjet Bella Hadid (FOTO LAJM) Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin Selena Gomez dhe Bella Hadid, dikur nuk kanë shkuar mirë. Shkak për krizën me tyre u bë The Weeknd, ish- i dashuri i të
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Super single për dy vite, Selena Gomez po kërkon të gjejë një tjetër dashuri! (FOTO LAJM) Selena Gomez nuk e përjetoi aspak mirë ndarjen nga ish-i i saj, Justin Bieber dhe martesën e tij me modelen Hailey Baldw
Mirë Hailey, po Justin çfarë mendon për këngët e Selena Gomez? ustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur të mos postojnë asgjë në mediat sociale pas publikimit të dy këngëve të re
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Sherri nuk ka fund për këtë mashkull, Selena dhe Hailey lumë thumbimesh Selena Gomez u kërkoi fansave të mos sulmonin gra të tjera pasi publikoi një këngë që bëri që Hailey Bieber – që është e
Pasi u tha se kërcënoi frikshëm Selena-n, reagon Hailey! Komenti që u fshi menjëherë Ditën e djeshme Selena Gomez hodhi në treg këngën e saj me titull “Lose you to love me” . Kënga u komentua shumë gja
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Përfundimisht është për Justin Bieber, Selena Gomez prek me këngën e fundit (VIDEO) Pak orë më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e parala
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Selena Gomez ka gati këngën e re dhe të gjithë mendojnë se i dedikohet Justin Bieber (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Lose you to love me” dhe