999 rezultate për

seldin

"Zorraxhinj s’dua në shtëpi", Sabiani vë në siklet të bijën Modelja dhe tashmë edhe këngëtarja, Keisi Medini ka qwnw e ftuar në “Xing me Ermalin”, së bashku me të atin, këngëtari
Mendoi se ishte në prova, Seldi lë nam në emision (VIDEO) Të ftuar në “Xing me Ermalin” kanw qwnw 4 këngëtarët shumë të dashur për publikun, Sabiani, Marseli, Seldi dhe vajza e S
Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
E lidhur me Seldin? Reagon për herë të parë vajza e Sabianit Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun Sabianit, Keisi Medini është kthyer në një nga modelet më të komentuara
I përmendi Mimozën, Seldi i kthehet keq komentueses Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës ishte një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua shumë në media e rrjete social
Mimoza Shkodra flet për herë të parë për njohjen me Seldin Lidhja mes tyre filloi muaj më parë, dhe menjëherë u spikat nga mediat. Këngëtarët Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra p
Mimoza e lë Seldin në shtëpi dhe vetë del për jetë nate (FOTO LAJM) Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë. Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të th
Mimoza mbulon me dhurata luksoze Seldin, jeta e shtrenjtë në Zvicër (FOTO LAJM) 20 tetori i këtij viti do të jetë data e cila nuk do të harrohet asnjëherë nga këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalli
Moderatorja ironizon Seldin: Ka qenë gjithnjë personazh dytësor i jetës së tij Einxhel Shkira ka komentuar në Thumb këtë herë SeLdin dhe lidhjen e tij me Mimoza Shkodrën. “Oh Seldi! Ka qenë një v
Ermal Mamaqi ngacmon Mimozën për Seldin (FOTO LAJM) Së fundi, humoristi Ermal Mamaqi, publikoi një video në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë Ishte pik
Përlotet Sinan Hoxha, takohet live me Seldin pas disa vitesh (VIDEO) Bashkëpunimi mes dy këngëtarëve Seldi dhe Sinan Hoxhës u bë shkak për shumë thashetheme të ndryshme. Megjithatë asnj
Seldin nuk e pengon fejesa të argëtohet me vajza E kemi gjetur fundjavën e kaluar në një pub të Tiranës, pasi me sa duket nuk ka pasur ndonjë angazhim me koncerte. Të g
Puthja me Seldin, foto për paparacë Në një intervistë të dhënë për një të përditshme kosovare Jeta Faqolli rrëfen se veshjet skenike i zgjedh në bazë të st
Seldi rrit pazarin, 1 mijë franga për një koncert në Zvicër Djaloshi që zgjoi interesin e lexuesve nëpër media për orientimin e tij seksual, po vazhdon suksesin e tij si këngëtar,