999 rezultate për

sela

VMRO-DPMNE godet Selën dhe Zekirin VMRO-DPMNE ka vazhduar me akuzat e saj kundër deklaratës së partive shqiptare dhe shtrembërimin e saj. Ajo kësaj rad
“Zbulohet” Kim Kardashian shqiptare, as që ua kishte marr mendja (VIDEO) Niko Komani, duket se “ka gjetur” një Kim Kardashian mes nesh. Është një këngëtare që të gjithë e njohim. Ndoshta nuk do
Përfundon me replika të forta seanca e sotme konstituive në Maqedoni Deputetët e Kuvendit të Maqedonisë vazhduan pasdite seancën konstituive gjatë së cilës diskutuan për formimin e Komision
Sela do kandidojë sërish për komunën e Strugës Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, njiherësh edhe kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, ka deklaruar në Kuvendin e Maqedonisë
Deputetja e VMRO-së trembet nga Sela dhe Mesila Doda Deputetja nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Daniella Rangellova, njëherësh edhe kryetare e Forumit të gruas të kësaj partie, k
Mediat greke elozhe për Kaçen: PAOK rigjen "asin" shqiptar Një asist i zgjuar, PAOK-u po rigjen shqiptarin”. Kështu shkruante dje gazeta më e madhe në Selanik, “Metrosport”, duke
Sela: Kreu i Kuvendit po shkel rregulloren Gjatë seancës së sotme për zgjedhjen e kreut të Kuvendit të Maqedonisë, deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, kreu i seancës k
Ashtu si Balla, Majko u çon "selam" kushtetues Bashës dhe Metës Teksa në Tiranë po zhvillohen negociata të ethshme me vizita dhe takime të ndërsjellat nga PS dhe LSI, tensioni është i
Negociata dhe "brryla", Rama pret Vasilin në zyrë Balla "selam" LSI-së nga Gramshi Ndërkohë që në Tiranë janë duke u zhvilluar negociata të ethshme me vizita dhe takime të ndërsjellta nga PS dhe LSI, ten
Sela: VMRO është kundër PSP-së sepse ka pranuar gjuhën shqipe Zijadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët ka akuzuar VMRO–DPMNE-në e Gruevskit se po aktron dhe se kanë tendeca për gjenoc
Memedi: VMRO-ja është bërë në Selanik dhe Berlin Kreu i RDK-së njëherësh edhe deputet për herë të parë në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë, gjatë fjalës së tij në seanc
Sela i kundërpërgjigjet Dimovskit: Mos shit përralla Kreu i "Aleancës për shqiptarët", Ziadin Sela, ka thënë se para foltores së Kuvendit, se po aktrohet dhe se nuk po resp
Sela: Është e qartë që VMRO po mundohet të bllokojë situatën Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela me të mbërritur në Kuvendin e Maqedonisë dhe ka dhënë një deklaratë të shkurtër për m
Sela: Nëse VMRO mbështet LSDM-në, konfirmohet federalizimin e Maqedonisë Kreu i Aleancës për Shqiptarët e cilësoi si një veprim që konfirmonte federalizimin e Maqedonisë kërkesën e VMRO-së për
Ahmeti dhe Sela heqin dorë nga kërkesat e tyre? (VIDEO) Pas kryetarit të BDI-së, ALi Ahmetit, së fundmi edhe ai i LR-PDSH-së Ziadin Sela ka shkelur zotimet e tij se nuk lëviz a
Sela pas takimit me Hahn: Nuk ka asgjë të re, shteti vazhdon të jetë në krizë Përfaqësuesi i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela, pas takimit me eurokomisionerin, Johannes Hahn dhe eurodeputetët, d
Sela: Aleanca ka dështuar në njësinë 1 dhe 2, por nuk e kam akuzuar Unitetin kreu i LR-PDSH-së Zijadin Sela, gjatë një interviste për "Studion e Hapur" në "TV NOVA", ka thënë se Aleanca i ka pritur
Sela: Nuk më ndalin dot maqedonasit të hy në Parlament Kreu i LR-PDSH Ziadin Sela, në një intervistë dhënë për “Studion e Hapur” në gjuhën shqipe, ka pohuar se qytetarët të ci
Sela: Pushteti po nxjerr video të vjetra të miat që të fsheh krimet e tyre Ziadin Sela, nga Aleanca për Shqiptarët ka deklaruar se pushteti dhe mediumet të afërta me ta ditëve të fundit po nxjerr
Rrëfen Sela: Si më luti VMRO-ja për të hyrë në koalicion Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i ftuar në debatin "Rruga drejt" në "Alsat" ka rrëfuer për raportet me VMRO-DPMNE-në
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.