999 rezultate për

sekret

Rama: Ju tregoj çfarë pa Iliri tek filxhani i Monës Kryeministri Rama vijon fushatën për zgjedhjet e 30 qershorit edhe pse Presidenti Meta i ka anuluar ato. Ndërkohë, a
Reagimi epik i vajzës që u bë "tag" gabimisht nga Hashim Thaçi në Twitter (FOTO LAJM) Liderët e vendit kanë publikuar fotografi nga takimet që i zhvilluan në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës me ish Preside
6 sekretet që duhen ditur para se të kryeni marrëdhënie seksuale herën e parë Unë dhe seksi nuk u njohëm në mënyrën më interesante të mundshme. Isha 18 vjeçe, në vit të parë dhe paksa e pirë. Partne
Ndiqni LIVE ceremoninë madhështore në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Ka filluar ceremonia e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Kjo ceremoni po mbahet në sh
Meta: Shërbimet sekrete armike do trazonin Shqipërinë në 30 qershor (VIDEO) Presidenti Ilir Meta deklaroi se ka marrë vendimin për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit për shkak se kishte të dhëna
Zv.presidenti i FFK pëson atak kardiak në stadium Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Predrag Jovic, është ndier keq në shkallët e stadiumit "Vasil Le
Burgjet në Kosovë do të bëhen me agjentë sekretë (VIDEO) Ditë më parë një i paraburgosur arrit të arratiste nga Klinika Ortopedike. Këtë gjë personi i dyshuar për veprën pena
Mis ‘Bum Bum’ zbulon sekretin e fizikut të saj (FOTO Miss BumBum Suzy Cortez është e njohur për fizikën e saj të pabesueshme. Këtu ajo zbulon dietën dhe sekretet e palestërv
Përgjimet e "Bild", Rama: Prokurorët që nxorën sekretin hetimor do mbajnë përgjegjësi (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se prokurorët që kanë nxjerr sekretin hetimor do të mbajnë përgjegjësi. Duke f
Del sekreti: Kjo është puna e çuditshme që bënte Papa Françesku dikur Papa Françesku është sot një nga papët më të famshëm të historisë moderne, me shumë ndjekës që besojnë se ai ka sjellë n
Sekreti tek gjuha e trupit: Si ta kuptoni që ai ju tradhton Një nga gjërat që do të na shpëtojë gjithmonë nga dyshimet nëse ai po na tradhton është padyshim gjuha e trupit pasi sis
Zbuloni sekretet që fshihen pas pikturave më të famshme në botë (FOTO LAJM) Arti nuk është vetëm një burim frymëzimi, por gjithashtu një mister i madh. Artistët shpesh shtojnë detaje të vogla të ç
Përgjimet e "Bild"? Imeraj e kalon pa përgjigje pyetjet për "spiunin" e dosjes 339 Drejtuesja e prokurorisë së Tiranës u tregua e rezervuar për të dhënë informacion lidhur me hetimet e nisura për "nxjerr
Shfajësohet prokuroria: Nuk kemi qëllim kufizimin e lirisë së medias Prokuroria e Krimeve të Rënda sqaron urdhrin e një dite më parë për ndalimin e publikimit në media të përgjimeve të dosj
Pak javë para 50-vjetorit, Jennifer Lopez zbulon sekretin e rinisë së përjetshme (FOTO LAJM) Jennifer Lopez njihet si ikona e bukurisë së përjetshme, sepse sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë ajo rinohet. Kë
Trajneri ri i Kombëtares u rrëzua keq, ish-sekretarja e FSHF-së: I bën mirë se i ul p*rdhët (FOTO LAJM) Edi Reja e nisi me një incident përvojën te Kombëtarja Shqiptare, teksa që në konferencën e parë për shtyp, ku bënte pub
Sulmuesi i Milanit i jep fund beqarisë fshehurazi (FOTO LAJM) Krzysztof Piątek dhe Paulina Procyk lidhën kurorë në një ceremoni sekrete të zhvilluar në kështjellën Joannitów në
Pas kaq shumë kohësh, Dua Lipa ndan me fansat sekretin e jetës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret me origjonë shqiptare që ka korrur sukses në mbarë botën. Ajo është shumë aktive dhe n
Mikesha e Gaz Pajës nxjerr "zbuluar" sekretin e nuses (FOTO LAJM) Dasma e Irës dhe Gazit po mbizotëron në mediat rozë. Këtë fundjavë ccifti kurorëzoi dashurinë e tyre dhe bënë një fest
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s viziton sot Tiranën, zbardhet axhenda e tij Sekretari i Përgjithshëm NATO-s, Jens Stoltenberg do të zhvillojë sot një vizitë disaorëshe në Tiranë, bën me dije minis