999 rezultate për

sejdiu

Vazhdon largimi i mjekëve nga Kosova, shkak shihet politizimi i shëndetësisë Ka vazhduar edhe në vitin 2020 trendi i kërkesave të mjekëve për marrjen e vërtetimeve për t’u larguar nga Kosova. Nu
"Kisha hallin e fëmijëve", flet këngëtari shqiptar që u infektua me koronavirus (VIDEO) Këngëtari Muhamet Sejdiu u infektua nga koronavirusi pas kthimit nga Gjermania. Ai dhe bashkëshortja e tij u futën menjë
Fatmir Sejdiu kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës Për ish-kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu, mosarritja për të dalur në vend të parë, të partisë që ai e ka udhëhequr, faj
Isa Mustafa zgjidhet kreu i LDK Isa Mustafa është rizgjedhur kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Kuvendin e IX Zgjedhor të kësaj partie. Must
Isa Mustafa "shpëton" prej Fatmir Sejdiut Mustafa e fiton betejën e parë, Kuvendi s’e aprovon kandidaturën e Sejdiut Gazeta Express 3 Gusht 2019 10:54 Li
Tension në Kuvend, Xhavit Shala kërcënon deputetin Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti i reagoi ashpër deputetit të pavarur Korab Sejdiut, pak pasi që ky i fu
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë
Geci: Fatmir Sejdiu duhet të jetë kryetari i LDK-së Halil Geci ka thënë se lideri i ardhshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, duhet të jetë Fatmir Sejdiu. Ai ka treguar se
Sejdiu: Serbia nuk fal, duhet të kemi kujdes Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka thënë se Kosova duhet të ketë kujdes lidhur me idenë e “korrigjimit të kufij
Sejdiu: Presim shkarkimin e Rikallos Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Socialdemokrate, Dardan Sejdiu, pret që në seancën e së shtunës do të kalojë proje
Buzë vdekjes, ja si ka rrezikuar një skiator tjetër në Brezovicë (VIDEO) Adonis Sejdiu, një skiator nga Ferizaj gjatë vitit 2015 kishte arritur të shpëtojë për mrekulli pas një orteku në Brezov
PSD takohet me Apostolovën Deputetët e Partisë Socialdemokrate, Dardan Sejdiu, Visar Ymeri dhe Shqipe Pantina kanë zhvilluar sot një takim me përfa
E dekoruar për festa, brenda vilës së Tuna Sejdiut (FOTO LAJM) Tuna Sejdiu është një nga këngëtaret më të komentuara në Shqipëri. Megjithese vitet e fundit Tuna nuk është angazhua
Sejdiu reagon për seancën e opozitës: E çuditshme Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Socialdemorkate, Dardan Sejdiu e ka cilësuar “të çuditshme” situatën e sotme në Ku
SMS e fshehta: Shpend Ahmeti i kërkon Dardan Sejdiut të imitojë Kadri Veselin Kryetari i PSD’së, Shpend Ahmeti ka kërkuar nga Shefi i Grupit Parlamentar të PSD’së, Dardan Sejdiu, të flasë sikur Kadr
Vetëm 200 euro, si blihen patentat në Kosovë Në gjykimin për kontrabandim me emigrantë, ku të akuzuar janë Muzafer Sejdiu (ndaj të cilit procedura penale është veçua
Tuna Sejdiu, nusja që futi në sherr vëllezërit Berisha Konflikti në familjen e vëllezërve muzikantë Berisha, Robert dhe Patris ka qenë kryetema e mediave këto ditë. Pas deklar
Talenti që luan për Finlandën: Shqipëria dhe Kosova nuk më kanë kërkuar Talenti 17-vjeçar, Arlind Sejdiu ka tre vite që luan te skuadra e Honka U19 dhe njëkohësisht është aktivizuar edhe grumo
Sejdiu ia nxjerr të vërtetën e hidhur LDK-së Lumir Abdixhiku i LDK-së është kundërpërgjigjur Dardan Sejdiut, i cili akuzoi LDK-në se para një viti kanë refuzuar ta f
Shtetasit e Kosovës bllokohen pa viza, Krasniqi dhe Sejdiu marrin shtetësinë e Shqipërisë Presidenti i Parë i Republikës së Kosovës, Fatmir Nexhmi Sejdiu, ka përfituar me kërkesën e tij shtetësinë shqiptare.