999 rezultate për

seferi

E quajtën "qen bir qeni", Idro Seferi nxjerr të vërtetën e rezultatit në Serbi (FOTO LAJM) Gazetari shqiptar në Serbi, Idro Seferi ka ftuar shqiptarët ta hapin sytë nga procesi zgjedhor në Serbi pasi rezulton s
Seferi synon që të luajë një ditë në Bundesligë: Ka pasur interesim edhe nga Serie A Taulant Seferi është njëri nga lojtarët më të talentuar shqiptar. Sulmuesi anësor aktivizohet në Zvicër, ku është pje
Taulant Seferi: Shqipëria duhet të shikojë më shumë në Maqedoni sepse ka talente Taulant Seferi i lindur në Kumanovë, ka zgjedhur të përfaqësojë kombëtaren e Shqipërisë, teksa pas ekipeve të moshave, k
I krimbur në para, kush është personi që SPAK i sekuestroi toka, 5 automjete e llogari bankare Ditën e djeshme Prokuroria e Posaçme, ndryshe SPAK dha detaje në lidhje me sekuestrimin e pasurive të italianit Giovanni
Fantastik Taulant Seferi, lojtari i Kombëtares tund rrjetën në Zvicër (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares, Taulant Seferi ka gjetur rrugën e rrjetës me fanellën e Ksamaks, në sfidën ndaj Sionit, e vlef
E kanë në gjak, nipi i yllit të Kombëtares merret nga shkolla e Barcelonës Futbolli në familjen Seferi duket se e ka nisur prej kohësh traditën e tij, për të vazhduar në kontributin edhe në emër
E çoi burri në kampin e ferrit në Siri, flet nëna e Ruzhdie Balliut Pas rastit të vogëlushit Alvin Berisha, i cili ndodhej prej pesë vitesh në kampin në Siri, bëri që të rikthehej vëmendj
Lista e Shqipërisë për ndeshjet e nëntorit, Reja pritet të bëjë befasinë! Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja brenda pak ditësh do publikojë listën e lojtarëve për dy ndeshjen e muajit nën
Pritjes i erdhi fundi, Gaz Paja dhe Ira Seferi bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. Burime të sigurta për “Dritare.net” bëjnë
Vuçiç publikon në Instagram dhuratën "shqip" nga gazetari Idro Seferi (FOTO LAJM) Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksan
Plagosja në Laprakë, shkon në 4 numri i të arrestuarve Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dy vëllezërit Seferi të cilët kanë plagosur 4 persona në Laprakë në 2017. Ndërkoh
Plagosën 4 persona në Laprakë, arrestohen 2 vëllezërit Seferi Policia ka vënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar sot dy vëllezër të kërkuar për tentativë vrasjeje e të konsi
U arratis 2 vite më parë në Gjermani, arrestohet "bosi" shqiptar i trafikut të drogës Një shqiptar i arratisur nga arresti shtëpiak në Padova të Italisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike, u arrestua
Panucci e la jashtë, Seferi bën postimin prekës përpara ndeshjes Taulant Seferi nuk u grumbullua nga Christian Panucci, por megjithatë, ndryshe nga Lenjani dhe sherri i tij me italianin
Vrau gruan, gardisti habit me qëndrimin në sallën e gjyqit 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
Tha në emision se ishte e bukur, dalin fotot e të dashurës së Gaz Pajës (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bonde. Vetë
Talenti shqiptar që po spikat në Zvicër Talenti i Kombëtares së Shpresave, Taulant Seferi, po bën paraqitje të mira edhe tek ekipi i tij i Uinterthurit, në kate
Nuk ka fitues, Shqipëria barazon me Estoninë Shqipëria e mbylli me një barazim fushatën kualifikuese për Europianin e U-21, në grupin B. Ndaj Estonisë, kuqezinjtë e
Seferi shënon golin e nderit për skuadrën e tij (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar gol sot në Belgjikë. Seferi shënoi të vetmin gol për skuadrën e tij kun
Me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Përveç Prizrenit dhe Shkupit, ku disa qytetarë dolën në rrugë me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua