E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
999 rezultate për

seedorf

"Nuk është i aftë për këtë punë", shkarkohet Clarence Seedorf Clarence Seedorf është shkarkuar si trajner i Kamerunit pas dështimit në Kupën e Kombeve të Afrikës. “Luanët e Pamposhtu
Seedorf viziton Milanin: Unë besoj në Ligën e Kampionëve (VIDEO) Vizita e mirëpritur në Milanello për Rino Gattuso dhe djemtë e tij, që pritet nga ndeshja e madhe kundër Juventusit të s
Seedorf e josh stoli i Realit: E kam për nder të drejtoj Los Blancos Clarence Seedorf me sa duket e josh stoli i Real Madridit teksa dëshiron të drejtojë Los Blancos që këtë vit po kalojnë
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Clarence Seedorf dhe Patrick Kuivert marrin drejtimin e kombëtares së Kamerunit Clarence Seedorf dhe Patrick Kluivert të cilët kanë luajtur së bashku vetëm me moshat e Ajaxit në nivel klubi dhe me kom
Nga Sheva tek Vieri, Maldini dhe Nesta: Kush ishin yjet që i dhanë lamtumirën Pirlos Andrea Pirlos e luajti mbrëmë ndeshjen e lamtumirës në “San Siro” përkrah shumë yjeve dhe ish-bashkëlojtarëve. “Mbrëmja
Seedorf shtyn Realin të bëjë tynelin e nderit për Barcelonën Barcelonës i duhet vetëm një pikë për të siguruar matematiisht titullin kampion në La Liga. Ish-lojtari i Realit të Madr
Seedorf trajneri i skuadrës spanjolle Clarence Seedorf rikthehet përsëri në skenën e futbollit në profilin e tij të trajnerit. Sipas mediave spanjolle ish-
Sedorf shumë pranë pankinës në Spanjë Clarence Seedorf mund të nisë një aventurë të rë në Spanjë. Sipas mediave spanjolle, ish-trajneri i Milanit dhe Shen
Sedorf tregon: Ja sa i lumtur isha kur lash Realin për Interin Clarence Seedorf e ka zbuluar historinë e transferimit të tij nga Real Madridi tek Interi në dimrin e vitit 2000. See
Sedorf afër emërimit menaxher në ligën e tretë angleze Ish-mesfushori i Real Madridit, Interit dhe Milanit, Clarence Seedorf është në garë për t’u bërë menaxher i ri i skuadrë
E bujshme, pas Inzaghit Shqipëria kërkon Seedorf Shqipëria është në kërkim të zëvendësuesit të Gianni De Biasit. Pas refuzimit të Inzaghit, tashmë ka dalë në skenë dhe e
Inter dhe Seedorf të përfshirë në skandalin "Panama Papers" Lista e atyre që akuzohen se kanë tentuar të fshehin të ardhurat në Parajsën Fiskale është zgjeruar pas Messit dhe Miche
Nga Pirlo te Guly, kampionët që tradhtuan ... (FOTO LAJM) Hipoteza e huazimit të Ranochias te Milani përbën vetëm një ide në merkatyo. Gjithsesi në të kaluarën dy skuadrat e Mila
Real apo Atletico? Ja mendimi i Seedorf Ish futbollisti i Milanit dhe Real Madrid, Clarence Seedorf, favorizon Atletico Madridin, si ekipin që do të kalojë në g
UEFA, Seedorf ambasadori global kundër racizmit Ish futbollisti i Milan, Inter, Real Madrid dhe Ajax Clarence Seedorf është zgjedhur sot ambasadori golbal i UEFA-s kund
Mino Raiola i ofron Milanit "Seedorfin e ri" (VIDEO) Agjenti i famshëm i futbollit, italo-holandezi Mino Raiola, i ka propozuar Milanit "Seedorfin e ri". Bëhet fjalë për tal
Milan-Seedorf, shihemi në gjyq! Filipo Inzaghi ka bërë një nisje fantastike për sezonin e ri të Milanit dhe për këtë nuk ka askush dyshime, por nga ana
Milan, Shevchenko promovon Inzaghin dhe mbron Seedorfin Andriy Shevchenko e sheh me sy të mirë Milanin e ri të Filippo Inzaghit. Ish kampioni ukrainas, i ndodhur në Itali për "
Seedorf "tradhëton" Milanin, i vetëofrohet Interit Clarence Seedorf ka në kokë një ide të çmendur. Holandezi i shkarkuar vetëm pak javë më parë nga detyra e trajnerit të M