999 rezultate për

security

Punonjësi i një kompanie security gjendet pa jetë në aksin Tiranë-Durrës Punonjësi i një kompanie security është gjetur në trotuar pa shenja jete. Referuar informacionit paraprak të policisë
Pranga çiftit shqiptar, kanë lidhje me grabitësit që sulmuan me armë policinë greke Policia ka vënë në pranga një burrë e një grua në Prevezë. Sipas raportimeve, dy burrat me origjinë shqiptare, që dy
Fantastik i Mbappe, nuk e lë vogëlushin ta marrë security por e shoqëron duke i dhënë një autograf (VIDEO) Mbappe cdo ditë e më shumë po tregon klasin brenda dhe jashtë fushe Kylian Mbappe ka shkëlqyer në fitoren 4-1 të PSG-
Grabitën mjetin e kompanisë security dhe më pas e braktisën, policia zbulon detajet Ditën e sotme, automjeti i një firme private Scurity u grabit teksa po dilte nga një qendër tregtare në Kashar. Ata k
Po dilte nga qendra tregtare, grabitet makina e një kompanie "Security" në Tiranë Një makinë e një kompanie security ka rënë pre e grabitësve ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur kur kjeti sapo ka dalë
Dëshmitari flet në gjykimin ndaj Sami Lushtakut Gjykimi ndaj ish-kreut të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, drejtorit të KEK-ut, Arben Gjukaj, dhe gjashtë të akuzua
Bekim Jashari fiton betejën me familjen e Lushtakëve Kryetari i komunës së Skenderajit, Bekim Jashari e ka fituar ‘betejën’ kundër Kompanisë së vëllait të Sami Lushtaku.Komp
Policia i heq licencën Security Balilit, kishte kontrata me disa institucione Pas sekuestrimit të disa pronave dhe aseteve në kuadër të ligjit antimafia, tashmë kompanisë “Balili-KO” i janë hequr e
Njihuni me shqiptarin që ruan vipat e botës (FOTO LAJM) Ky është shqiptari me origjinë nga fshati Verban i Vitisë por që jeton në Gjermani, Refik Sulejmani. Këtë truproje e
Apple “security”, klientët ndihen të kënaqur me sigurinë Klientet e Apple ndihen të qetë nga mbështetja teknike të kësaj kompanie. Consumer Reports kohë më parë bëri një hulumt
Belgian officer testifies against Frroku under tight security measures A Belgian police officer gave his testimony today in the trial against former MP, Mark Frroku. He arrived at the Cour
Thousands of police officers secure Albania-Israel match The State Police implemented a security plan for the match against Israel in Elbasan. The tunnel connecting Elbasan to T
Nishani gathers the National Security Council to discuss drug trafficking President Bujar Nishani gathered today the National Security Council to discuss the problem of cannabis in the country.
Rama will not be part of National Security Council meeting Albanian PM Edi Rama will do as he said a week ago and he will not be part of the NSC meeting over the drug trafficking
Deeper economic integration, dialogue key to strengthening regional security Deeper economic integration, increased political association and dialogue are key to strengthening regional security and
Nishani gathers the National Security Council on November 11st President of the Republic Bujar Nishani will gather the National Security Council on November 11st at 18.00 PM. In a
Scandal deepens as dynamite passed through Tirana airport The Civil Aviation Authority and the State Police have made three hidden tests of the airport security on April 20th, 20
Majko: NATO is open for Kosovo and Serbia President of the Parliamentary Assembly of NATO, Michael Turner, and the chairman of the Albanian delegation, Pandeli Ma
NATO assembly starts under heavy security measures The NATO Parliamentary Assembly started today in Tirana with the speech of the Albanian Foreign Minister Ditmir Bushati
Nishani says the wiretapping has threatened our national security President of the Republic Bujar Nishani has publicly asked the Prosecutor General to investigate the wiretapping device