999 rezultate për

secret

Zbulohen sekretet më të errëta të kukullës “Barbi” Së fundmi është shpërndarë hashtagu, #BarbiesDarkSecrets nga shumë përdorues të Twitter-it duke njerrë sekretet e errët
Arbenita Ismajli synon ti bashkohet kolegeve të "Victoria’s Secret" (FOTO LAJM) Në një kohë shumë të shkurtër Arbenita dhe i dashuri i sajë Fero u bënë lajmi kryesor i mediave shqiptare. Modelja s
Modelja e Victoria Secret shfaq format perfekte në ‘Instagram’ (FOTO LAJM Sara Sampaio i ka shpërblyer fansat e saj në Instagram me disa foto shumë të "nxehta". Ajo ka postuar foto në të bren
Bukuroshja e "Victoria’s Secret" joshëse në Coachella (FOTO LAJM) Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.
Bukuroshja shqiptare, mes ëngjejve të Victoria Secret (FOTO LAJM) Prej disa kohësh ajo është zhvendosur në Amerikë për të vazhduar atje karrierën e saj si modele. 27-vjeçarja ka ndar
Ëngjëj të zbritur në tokë, por ja sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Engjëlli shqiptar i Victoria’s Secret nuk ndalet, tërbon rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Bën namin në rrjete sociale, “ëngjëlli” shqiptar i Victoria's Secret del pa make up (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Riza Ora i vë "zjarrin" skenës së Victoria's Secrets (VIDEO) Rita Ora ka bërë një performancë të shkëlqyer në shoë-n e Victoria's Secret. Mbrëmë është transmetuar spektakli i mad
Pas kuintave, çfarë ndodhi kur ëngjejt e Victoria's Secret "zbritën" në tokë (FOTO LAJM) Shoë i vitit 2018 i Victoria's Secret i organizuar në Piers 94, Neë York solli në skenë modelet më të njohura botërore,
Engjëjt bien nga qielli, modelet e Victoria Secret bëjnë namin në New York (FOTO LAJM) Padyshim mbrëmja e djeshme, ka qenë një boom i madh në tërë botën e modës. “Victoria Fashion Show” u rikthye në New Y
Mes ëngjëjve, Rita Ora tërbon skenën në Victoria Secret Show (FOTO LAJM) Në shfaqjen e mbrëmshme të Victoria Secret, padyshim që Rita ora ishte një sukses i vërtetë. Ajo ishte veshur në mëny
Shqiptarët pushtojnë skenën e Victoria Secret, Bebe dhe Rita na bëjnë sërish krenarë Bebe Rexha dhe Rita Ora dinë vetëm të triumfojnë! Pak më parë, Victoria’s Secret publikoi listën e këngëtarëve që do
Ëngjëll i Victoria Secret, kjo është modelja shqiptare më e bukur në planet (FOTO LAJM) Tika Camaj është ndër femrat më të lakmuara shqiptare. Një bukuri e veçantë e cila ka “pushtuar” pasarelat e ndrysh
Rihanna së shpejti me linjën e të brendshmeve, rivalizon ''Victoria’s Secret'' Mesa duket Rihanna, krahas muzikës po shënon një sukses të jashtëzakonshëm edhe në fushën e biznesit. Këngëtarja e fa
Rikthehet ëngjëlli i Victoria Secret (FOTO LAJM) Ish-ëngjëlli i Victoria Secret, Izabel Goulart ka lënë pas festimet për Krishtlindje dhe iu është rikthyer punës. Su
Bella dhe Teylor, mos e ekzagjeruan?! (FOTO LAJM) Fama e saj është gjithmonë në rritje madje me ritme mjaft të shpejta. Në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në Shang
Adriana Lima do largohet nga Victoria’s Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur braziliane Adriana Lima ka lënë të kuptohet që do të largohet nga Voctoria’s Secret. Përmes një post
Kendall Jenner braktis Victoria's Secret për La Perla Një nga modelet me të suksesshme në botë, Kendall Jenner, nuk do të jetë më imazhi reklamues i “Victoria Secret”. Buk
Lajm i mirë, Bella Hadid pjesë e sfilatës së Victoria Secret (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën. Edhe