999 rezultate për

schweinsteiger

Merkel e dashuruar me yllin gjerman, e fton në zyrën e saj Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel ka pritur në zyrën e saj legjendën e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger dhe gruan
Po mendon largimin nga Bayern, Schweinsteiger drejton Muller te United Bastian Schweinsteiger ka këshilluar ish-shokun e tij të skuadrës te Bayerni, Thomas Muller, që të marrë në konsideratë
Schweinsteiger: Nëse Pogba kërkon largimin, Man United nuk duhet ta pengojë Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Bastian Schëeinsteiger, ka këshilluar "Djajtë e kuq" ta lejojnë yllin e mesfushës
Schweinsteiger rikthehet tek Bayern Munich? Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, kërkon të rikthejë në klub Bastian Schëeinsteiger, në një rol
Sulmuesi kosovar takon legjendën gjermane (FOTO LAJM) Besart Berisha e ka postuar një fotografi ku shihet me legjendën gjermane, Bastian Schweinsteiger. Futbollisti prisht
I dha lamtumirën futbollit, Schweinsteiger ka një mesazh prekës Mbrëmja e së martës ishte sa speciale, unike e po aq magjike. Bastian Schëeinsteiger mbrëmjen e djeshme i ka dhënë l
Kështu u prit në Allianz Arena, Schweinsteiger (VIDEO) Legjenda e Bayern Munchen dhe e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger sot po përshëndetet me ish-klubin e tij. Për këtë
Schweinsteiger shënon gol të "çmendur" nga 30 metra (VIDEO) Bastian Schëeinsteiger ka shënuar një super gol ditën e sotme në kampionatin amerikan të futbollit MLS. Edhe pse skua
Gjermania u eliminua nga Botërori, Schweinsteiger jep përgjigjen epike se kush do e fitoj trofeun Gjermania mori një goditje të rëndë dje përballë Koresë së Jugut duke u eleminuar zyrtarisht nga Kupa e Botës. Ish l
Schweinsteiger ironizon me Ibran: Mjaft më ndoqe Zlatan Ibrahimovic vendosi të largohej nga Manchester United, dhe të firmoste për Los Angelos Galaxy, në Shtetet e Bashk
Zyrtare: Schweinsteiger vazhdon kontratën me Chicago Fire Bastian Schweinsteiger më në fund ka zgjatur kontratën edhe për një vit me skuadrën amerikan të MLS-së, Chicago Fire.
Karriera e Schweinsteiger nuk mbyllet këtu, kërkon rinovimin e kontratës me Chicagon Bastian Schweinsteiger do të vazhdojë të luajë në Major League Soccer. Mesfushori gjerman i cili përfundoi kontratën
Schweinsteiger human edhe jashtë fushës (FOTO LAJM) Mesfushori gjerman, Bastian Schweinsteiger ka treguar edhe anën e tij humane, duke ndihmuar një çiklist në Chicago Me
Shpërthen Schweinsteiger, ja pse e lash Bayern Munich Një ndër ikonat e viteve të fundit në Alianz Arena ka folur për largimin e rij nga Bayern Munich. Gjermani për lamt
Schweinsteiger shtang Mourinhon, shënon një tjetër super gol (VIDEO) Ish-mesfushori i Bayern Munchen dhe Manchester United, Bastian Schweinsteiger, po i tregon Jose Mourinhos se çfarë ka hu
Schweinsteiger debuton me gol pas 17 minutash në Amerikë (VIDEO) Nuk kishte si të niste më mirë aventura e Bastian Schweinsteiger në Major League Soccer. 32-vjeçari i cili pak ditë më p
Përfundimisht vendoset e ardhmja e Schweinsteigerit Manchester United është kualifikuar në raundin e pestë të FA Cup, pasi e mposhti 4:0 skuadrën e Wigan Athletic. Basti
Schweinsteiger ka makinë 80 mijë paund, por harron ta lajë (FOTO) Mesfushori i Manchester United, Bastian Schweinsteiger vazhdon të habisë të gjithë edhe jashtë fushave. Këtë herë bëhet
United i mbush “xhepat” Schweinsteiger-it për t‘u larguar Bastian Schweinsteiger nuk ka vend te Manchester United dhe prej kohësh nuk bën pjesë në planet e Mourinhos. Strategu po
Tenistja serbe Ivanovic luan një tjetër sport me Schweinsteiger (FOTO) Jose Mourinho e ka lënë jashtë listës europiane? Nuk ka asnjë problem për Bastian Schweinsteiger i cili zgjodhi të prakt