999 rezultate për

scholes

Solskjaer me fjalë të mëdha për Fernandes: Më ngjason me Scholes Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskajaer ka folur me fjalw tw mwdha pwr mesfushorin e transferuar gjatw afati
Legjenda e United dënohet nga federata angleze Paul Scholes është gjobitur me tetë mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë, pasi e pranoi se i kishte shkelur rre
Ish-yjet e United në telashe, pas akuzave për Scholes, policia arreston një tjetër legjendë Shefi i akademisë së Manchester United Nicky Butt është arrestuar me dyshime për dhunë në familje. Sipas anglezes Sp
Legjenda e Anglisë i "kripur" me baste sportive, akuzohet për 140 të tillë Ish-futbollisti i Mancjester United dhe kombëtares angleze, Poul Scholes, akuzohet nga federata angleze për vendosje të
Mourinho: Paul Scholes kthehu në studio Legjenda e Manchester United Paul Scholes ka qenë një nga kritikët më të ashpër të Jose Mourinho-s kur ai ishte trajneri
Paul Scholes qëndron vetëm 31 ditë si trajner i Oldham Athletic Ish-mesfushori i Manchester United dhe Anglisë, Paul Scholes, ka braktisur pozicionin e tij si trajner i Oldham Athletic
Zyrtare: Paul Scholes bëhet trajner i kësaj skuadreje Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, më në fund e ka filluar karrierën e tij si trajner. Pas shumë vitesh të s
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi
Pjanic zbulon "profesorin" e Cristiano Ronaldos Ronaldo cilësohet si njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, me pesë Topa të Artë të fituar, pesë Champion
Legjenda e Unitedit: Juventusi e bëri Pogban futbollist profesionist Ish-mesfushori legjendar i Manchester Unitedit, Paul Scholes, beson se mesfushori francez i “Djajve të kuq”, Paul Pogba,
Scholes: United nuk e fiton kurrë kampionatin me këtë sulmues Legjenda e skuadrës së Manchester United, Paul Scholes ka theksuar se skuadra anlgeze nuk ka për ta fituar kurrë titulli
Scholes: Manchester United nuk është favorit për të fituar Premier Leaguen Legjenda e Manchester untied, Paul Scholes nuk beson se ish klubi i tij ka kualitetit për të sfiduar Manchester Cityn ap
Legjenda e Manchester Unitedit kritikon ashpër Pogban Paul Scholes ka thënë se Paul Pogba duhet ta rrisë nivelin e lojës së tij në Manchester United, duke deklaruar se mesfus
Scholes flet për suksesin e Southgate: Ai studion trajnerin më të mirë në botë Anglia ja ka arritur të thyejë mallkimin i cili e ndoqi për 28 vite. Ekipi britanik nuk ja dilte të shkonte në çerekfina
Scholes: Bale nuk mund të transferohet tek Unitedit Legjenda e Manchester Unitedit, Paul Scholes nuk beson se në transferimin e Gareth Bale në Old Trafford. Bale u përfo
“Ibra duket si 30-vjeçar” Paul Scholes ka deklaruar se Zlatan Ibrahimovic ende ka sjelljet e një 30-vjeçari pasi sulmuesi vazhdon te jetë në formë
Paul Scholes jep një këshillë për Pogban Paul Scholes ka dhënë një këshillë për blerjen më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Gjatë një interviste për "BT Sp
"Pogba s'vlen 120 milionë euro, aq bën vetëm Ronaldo dhe Messi" Paul Scholes beson se Manchester Unitedi po e tepron me ofertën për rikthimin e Paul Pogbas, për të cilin planifikon të
Nga Scholes te Messi, yjet që i dhanë shpejt lamtumirën kombëtareve (FOTO) Shumë futbollistë të mëdhenj kanë arritur që të fitojnë shumë trofe dhe të kthehen në emblemë në ekipet e tyre, por te k
Scholes: Ja 3 yjet që i duhen United në verë (FOTO) Një nga legjendat e klubit të Manchester United Paul Scholes ka 3 sugjerime për merkaton që duhet të bëjnë "Djajtë e Kuq